crosssearch

Bom Sucesso Design Villas

Portugalsko, Střední Portugalsko

Resort je modelem spojení moderní architektury s okolní přírodou. Městské domky a vily jsou postaveny v okolí mistrovské osmnáctky. Z resortu se nabízí nádherný výhled na lagunu Óbidos. Celý resort zahrnuje plochu 1 576 210 m2 a zahrnuje 601 domků a vilek. Resort nabízí různé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Vybavení hotelu

Resort je modelem spojení moderní architektury s okolní přírodou. Městské domky a vily jsou postaveny v okolí mistrovské osmnáctky. Z resortu se nabízí nádherný výhled na lagunu Óbidos. Celý resort zahrnuje plochu 1 576 210 m2 a zahrnuje 601 domků a vilek. Resort nabízí různé druhy služeb jako např. prádelna, hlídání dětí, obchody, kyvadlová doprava, lékařská a veterinární péče. V resortu je možnost různého sportovního vyžití - golf, tenis, fotbal, vodní sporty. Hosté si mohou zaplatit lekce tenisu. V blízké době bude v resortu postaven hotel s lázněmi a hotelem pro domácí mazlíčky.

Sport a zábava

Osmnáctjamkové mistrovské hřiště bylo otevřeno v září 2008, má PAR 72 a rozkládá se na ploše 600 000 m2. První devítka je posazena na poměrně rovném terénu, druhá je mírně kopcovitá a nabízí hráčům nádherné výhledy na okolí. Hřiště je určeno zejména pro delší hráče a ty s nižším handicapem, z bílých odpališť je dostatečně náročné na to, aby prozkoušelo dovednosti i těch nejlepších světových hráčů.

Vybavení pokoje

Městské domy jsou navrženy pro komfort ubytovaných hostů. Každý z domků má obývácí pokoj s krbem, televizí a DVD přehrávačem. V obývacím pokoji se dále nachází jídelní kout. Kuchyn je plně oddělená a vybavená. Venku najdete privátní terasu, ze které je východ do společné zahrady a k bazénu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000