crosssearch

Hotel se nachází v samotném centru lisabonského kulturního a společenského života, na hranici dvou čtvrtí, Bairro Alto a Chiado. Hoteloví hosté mohou využívat krytého garážového stání, čistírny oděvů, hotelového butiku, hlídání dětí, donášky novin a čtyřiadvacetihodinové...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel se nachází v samotném centru lisabonského kulturního a společenského života, na hranici dvou čtvrtí, Bairro Alto a Chiado.

Vybavení hotelu

Hoteloví hosté mohou využívat krytého garážového stání, čistírny oděvů, hotelového butiku, hlídání dětí, donášky novin a čtyřiadvacetihodinové služby na recepci.

Sport a zábava

Lisabon je velké město, a vy si po celodenním trmácení po jeho sedmi pahorcích můžete v hotelu dopřát odpočinek ve fitness a welness centru.

Stravování

Snídaně.

Vybavení pokoje

Na pěti patrech se nachází 55 pokojů v různých kategoriích. Všechny pokoje jsou vybaveny luxusním designovým nábytkem a LCD TV, DVD přehrávačem, trezorem, přímou telefonní linkou, bezdrátovým připojením k internetu, minibarem, klimatizací, koupelnou s WC a okny s dvojitými skly.

Náš názor

Tento luxus si dopřejí ti, co se chtějí na dovolené především bavit a žít kulturou. A nebojte se, před hlukem zvenku Vás spolehlivě ochrání dvojitá okna, takže neváhejte a bavte se!

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000