crosssearch

Město portského vína, historických památek a skvělé kuchyně - navštivte jedno z nejvíce charismatických měst Evropy! Kompletní balíček eurovíkendu do Porta.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Město portského vína, historických památek a skvělé kuchyně - navštivte jedno z nejvíce charismatických měst Evropy! Kompletní balíček eurovíkendu do Porta.

Program zájezdu

1. DEN

přílet do Porta, transfer do hotelu a ubytování v hotelu. Individuální program, možná návštěva restaurace na večeři.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní panoramatický okruh městem s možností ochutnávky portských vín s česky hovořícím průvodcem.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní výlet do Bragy / Bom Jesusu a Guimarase s česky hovořícím průvodcem.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

O destinaci

PORTO

Druhé největší a velmi moderní portugalské město, nedaleko břehu Atlantského oceánu. Toto starobylé město je někdy také nazýváno Oporto. Historické centrum Porta - Ribeira bylo v roce 1996 přidáno na seznam světových památek UNESCO a je specifické tím, že se zde nachází mnoho památek. Je zde mix památek od předních světových architektů z minulosti až po současnost a fantastické barokní řezby - to vše je umístěno u velké řeky Duoro. K hlavní atrakci patří například kostel Sao Francisco ze 14. století a také místní sklepy s nabídkou portského vína.

Fakultativní služby

A panoramatický okruh městem s ochutnávkou portského vína 1 150 Kč*

Během tohoto výletu se seznámíme s většinou památek tzv. Hlavního města severu čtvrtí Ribeira (UNESCO), barokní zvonicí kostela Dos Clérigos, katedrálou Terreiro da Sé a dalšími. Během okruhu uvidíte dva mosty navžené G. Eiffelem a pochopitelně ochutnáte místní portské víno. Výlet je doprovázen českým průvodcem.

kód pro rezervaci S28022A (minimální počet pro realizaci: 20)

B Celodenní výlet Braga / Bom Jesus a Guimaraes 1 300 Kč*

Během tohoto výletu poznáme nejstarší město Portugalska Bragu s národním parkem Bom Jesus. Mezi nejznámější památky Bragy, kterému vládli Římané, Vizigóti i muslimové, patří zcela jistě katedrála Sé, klášter Tibaes či palác Biscainho. K obědu doporučujeme ochutnat místní specialitu rybu bacalhau. Součástí tohoto výletu je návštěva kolébky portugalského národa, města Guimaraes, jehož středověké uličky vybízejí k procházce. Výlet je doprovázen českým průvodcem.

kód pro rezervaci S28022B (minimální počet pro realizaci: 20)

C BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

kombi balíček A + B 2 300 Kč*

kód pro rezervaci S28022C

*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy

Cena zájezdu zahrnuje

letenku Praha - Porto - Praha včetně všech letištních poplatků

transfer letiště - hotel - letiště

3 noci se snídaní ve vybraném hotelu

služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu a kvalifikovaného průvodce fakultativních výletů

povinné smluvní pojištění CK proti úpadku

Hotel

HOTEL SAO JOSE NNN

hotel se nachází v srdci Porta. V okolí naleznete bohaté možnosti pro nakupování, bary, restaurace a také mnoho pamětihodností. Hotel disponuje 43 pokoji, trezory, restaurací, kavárnou a barem. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, klimatizací, chladničkou, telefonem, TV a fénem. Snídaně formou bufetových stolů.

Tajný tip

Porto - město plné památek a portského vína - navštivte toto jedinečné město.

Šárka Koliášová

průvodkyně Portem

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000