crosssearch

Vila Galé Ericeira

Portugalsko, Lisabon Pobřeží

Obrázek není k dispozici

Hotel se nachází na západním pobřeží Portugalska asi 50km od Lisabonu, které je známé pro svoje rybářské vesničky a osamělé pláže. Tento historický, nově zrekonstruovaný hotel nabízí panoramatické výhledy na moře. Nachází se přímo u pláže v městečku Ericeira, blízko...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází na západním pobřeží Portugalska asi 50km od Lisabonu, které je známé pro svoje rybářské vesničky a osamělé pláže. Tento historický, nově zrekonstruovaný hotel nabízí panoramatické výhledy na moře. Nachází se přímo u pláže v městečku Ericeira, blízko nejzápadnějšího výběžku Portugalska Cabo da Roca.

Poloha

Městečko Ericeira je blízko známých historických a poutních míst Mafra, Sintra, Cascais, Estoril a Torres Vedras. Hotel stojí na útesu a jedná se o historickou budovu ze začátku 20.století. Recepce je velká a pohodlná, a uvítá Vás svou příjemnou atmosférou. Z jakéhokoli okna pohlédnete, spatříte impozantní oceán. Městečko je vzdáleno několik minut chůzí a nabízí příjemné procházky, kavárny a restaurace.

Vybavení

V hotelu je restaurace, bar, bar u bazénu, "health club" zahrnující jacuzzi, saunu, turecké lázně a fitness centrum. Hosté mohou vybírat z nabídky lázeňských procedur a masáží. Samozřejmostí je venkovní bazén pro dospělé a děti, hotel je dále vybaven obchody a parkovištěm. Hotel je vyhlášený svými službami, především kuchyní a personálem. V roce 2011 získal ocenění Tripadvisor Certificate of Excellence.

Zábava

Minigolf, tenis, vodní sporty, návštěva hotelových lázní, nákupy, živá hudba.

Ubytování

Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitní televizí, rádiem, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. K pokojům náleží balkon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000