crosssearch

Další atraktivní destinace v programu zájezdů pro seniory 55+ je tady! Dovolená ve středním Portugalsku nikdy nebyla dostupnější. Vyzkoušejte i vy, jak výhodné jsou zájezdy do Portugalska programu senior 55+!

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis produktu:

Další atraktivní destinace v programu zájezdů pro seniory 55+ je tady! Dovolená ve středním Portugalsku nikdy nebyla dostupnější. Vyzkoušejte i vy, jak výhodné jsou zájezdy do Portugalska programu senior 55+! Pro většinu z nás je tento stát, rozprostírající se v západní části Iberského poloostrova, obestřen rouškou tajemství a neznáma. Pravda, výtečné portské víno asi zvlášť představovat nemusíme, ale Portugalsko nejsou pouze vinice a vinné sklepy na severu země. Důvodů, proč během dovolené navštívit toto kouzelné místo v Evropě, je spousta. V poslední době objevují jeho krásu i naši turisté. Portugalsko Vás nadchne svou pohostinností, pohodou, sluncem zalitými plážemi, výbornou gastronomií, průzračně čistou vodou Atlantiku a v neposlední řadě také bohatstvím kulturních a historických památek, které jsou k vidění téměř na každém kroku. Zájezdy do středního Portugalska pro seniory 55+ jsou ideální pro každého, kdo chce během své dovolené poznat nová místa za báječné ceny.

Program zájezdu:

1. den Odlet z Prahy, přílet do Lisabonu, transfer do hotelu, ubytování, večeře, nocleh 2. - 7. den Snídaně, celodenní individuální volno, možnost využití fakultativních výletů, večeře v hotelu, nocleh. 8. den Snídaně, indviduální volno, transfer z hotelu na letiště, odlet zpět do Prahy. Termín uskutečnění polodenního výletu v ceně bude upřesněn po příjezdu delegátem.

Poloha:

Hotel Ever Caparica se nachází přímo na krásné dlouhé pláži v oblasti Costa da Caparica, cca 20 minut jízdy od centra Lisabonu. Pláž patří k nejoblíbenějším místům víkendového odpočinku obyvatel portugalské metropole.

Vybavení hotelu:

Hotelovým hostům je k dispozici restaurace, bar, snack bar u bazénu a panoramatický bar Horizonte v 8. poschodí hotelu, venkovní bazén s pro děti a pro dospělé s dohledem plavčíka, room servis 24 hodin denně, víkendová diskotéka Cats a privátní parking. V hotelu najdete také čistírnu, kadeřníka, hlídání dětí a administrativní centrum se sekretářskými službami, faxem a kopírkou. Hotel má 6 multifunkčních konferenčních místností.

Vybavení pokoje:

Velmi prostorné pokoje jsou klimatizované. K jejich vybavení patří telefon s přímou provolbou, televizi se satelitním příjmem a rádio, koupelna/WC, minibar, trezor a balkón. Hotel nabízí speciálně upravené pokoje pro handicapované a pokoje pro nekuřáky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000