crosssearch

Poloha: kvalitní hotel s úžasnou polohou na útesu s překrásným výhledem na oceán, hotelovým shuttle busem dostupné centrum letoviska Carvoeiro. Ubytování: příjemně zařízené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kvalitní ubytování v klidném místě se skvělou polohou na útesu s úžasným výhledem na oceán, vysokou kvalitou služeb hotelového řetězce Tivoli, doporučujeme pro klienty všech věkových kategorií, především pro milovníky golfu a potápění.

Pláž: 80 m od písčité pláže

Typ stravy: Snídaně

Poloha: Kvalitní hotel s úžasnou polohou na útesu s překrásným výhledem na oceán, hotelovým shuttle busem dostupné centrum letoviska Carvoeiro.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace (hlavní, a’la carte), snack bar u bazénu, 3 bary (1 u bazénu), 2 venkovní bazény, vnitřní bazén s jacuzzi, Health Club, volejbal, stolní tenis, 2 tenisové kurty, badminton, 12jamkové golfové hřiště, diving centrum, business centrum, parkoviště.

Služby za poplatek: Sportovní aktivity a služby Health Clubu (masáže, sauna, pára, fitness, zkrášlovací a relaxační procedury), diving-centra, non-stop pokojová služba, prádelna.

Ubytování: Příjemně zařízené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, s koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem vlasů, SAT/TV, rádiem, minibarem, trezorem (za poplatek), telefonem, vybavením na přípravu kávy/čaje; většina pokojů s výhledem na moře.

Pro děti: oddělená část bazénu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000