crosssearch

Pestana Delfim

Portugalsko, Algarve

Pestana Delfim Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější....

Konečná cena za osobu od: 22 651 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pestana Delfim

Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější. Dlouhé pláže jsou přerušené pouze místy skalními útvary včetně několika jeskyní, které je možné navštívit lodí. Navštivte obchůdky v přístavu Vilamoury, kde je také mnoho kaváren s výhledem na krásné jachty.

Poloha

Excelentní hotel s krásným panorama pláže Tres Imaos. Hotel poskytuje moderní a komfortní služby. Hotel na pláži Tres Irmaos, 1 km od vesnice Alvor, 5 km od Portimaa a 30 minut jízdy od letiště Faro.

Ubytování

312 pokojů včetně 13 apartmánů, většina s výhledem na moře a balkónem (klimatizace, sociální zařízení, trezor, TV, fén, apartmány mají navíc mini bar)

Vybavení

restaurace a bary, večerní programy, volejbal, aerobik, stolní tenis, venkovní bazén, vnitřní bazén, health club

Další informace

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000