crosssearch

Club Praia Da Rocha

Portugalsko, Algarve

Poloha: Tento turistický jednoduše zařízený hotelový komplex je složený ze tří budov a nachází se v centru letoviska Praia da Rocha. Pláž je vzdálena cca 300 metrů, centrum pouhých pár kroků chůze. Naše mínění: Apartmány jsou jednoduše a účelně zařízené, vhodné pro...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Tento turistický jednoduše zařízený hotelový komplex je složený ze tří budov a nachází se v centru letoviska Praia da Rocha. Pláž je vzdálena cca 300 metrů, centrum pouhých pár kroků chůze.

Naše mínění:

Apartmány jsou jednoduše a účelně zařízené, vhodné pro všechny, kdo si moc nepotrpí na luxus a ocení polohu hotelu v centru města a velmi výhodnou cenu. Za zmínku také stojí zdejší polopenze formou švédských stolů a konzumace nápojů, která má již 5-tým rokem velký ohlas u našich klientů

Vybavení:

V aparthotelu najdete restauraci; 6 barů; kavárnu, samoobslužnou restauraci, grill bar, piano bar a video bar, obchůdky, několik bazénů, parkoviště, dětský koutek.

Pláž:

Pláž je vzdálena cca 300 metrů, centrum pouhých pár kroků chůze.

Ubytování:

V komplexu najdete zejména apartmány typu T1 (ložnice + obývací místnost). Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň, koupelnu/WC, ložnici a obývací místnost (dle typu apartmánu), balkón, telefon a trezor (za poplatek). Cestovní kancelář nemůže ovlivnit, ve které ze tří budov tohoto komplexu budete ubytováni, toto je zcela v režii hotelu.

Stravování:

Polopenze formou švédských stolů včetně nápojů (nealko, víno, pivo).

Sportovní nabídka:

Komplex nabízí mnoho možností sportovního vyžití. Najdete tu 5 venkovních bazénů, oddělené bazénky pro děti, vnitřní bazén (pouze v zimních měsících), 4 kurty na squash, kulečník, biliár, stolní tenis, posilovna s možností masáží, sauna, turecké lázně a osvětlené tenisové kurty. Golfový hřiště se nacházejí ve velmi blízkém okolí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000