crosssearch

Aroeira Golf Resort

Portugalsko, Algarve

Aroeira Golf Resort se nachází asi 30 km od Lisabonu na dvou osmnácti jamkových golfových hřištích a představuje ideální volbu pro každého, kdo propadl kouzlu tohoto sportu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Aroeira Golf Resort se nachází asi 30 km od Lisabonu na dvou osmnácti jamkových golfových hřištích a představuje ideální volbu pro každého, kdo propadl kouzlu tohoto sportu.

Vybavení hotelu:

Kromě útulné restaurace, golfové klubovny a sportovního vybavení hotel nabízí svým hostům služby recepce, dvakrát týdně úklid s výměnou povlečení a celotýdenní ostrahu celého resortu.

Sport a zábava:

Přímo u resortu se nacházejí dvě golfová hřiště Aroeira 1 a 2. Obě dvě mají par 72, a v minulosti již několikrát hostila různé turnaje, včetně mistrovství Portugalska. Ačkoliv je resort zaměřen na golfovou klientelu, od této hry si můžete odpočinout u tenisu na jednom ze čtyř hřišť, nebo u bazénu.

Vybavení pokoje:

Vila T1: ložnice, obývací pokoj, kuchyň, veranda, koupelna / WC, kapacita 2- 3 osoby. Vila T1 + 1: ložnice, mezanin, obývací pokoj, kuchyň, veranda, koupelna / WC, kapacita 2- 4 osoby. Vila T1 GF: ložnice, obývací pokoj, kuchyň, zahrada, koupelna / WC, kapacita 2- 3 osoby. Vila T2: dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, veranda, koupelna / WC, kapacita 4- 5 osob. Vila T2 GF: dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyň, zahrada, koupelna / WC, kapacita 4- 5 osob. Vila T3: tři ložnice, obývací pokoj, kuchyň, veranda, 2 koupelny / WC, kapacita 5- 6 osob. Kuchyňky jsou vybaveny sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, ledničkou, kávovarem, toustovačem, myčkou a pračkou. Dále v apartmánech najdete kabelovou televizi a topení.

Náš názor:

Ideální dovolená pro všechny, kteří nejen rádi hrají golf, ale i touží po klidu, který jim vilky v Aroeira Golf Resortu rozhodně poskytnou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000