crosssearch

Alvor Praia

Portugalsko, Algarve

Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější. Dlouhé pláže jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

- Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější. Dlouhé pláže jsou přerušené pouze místy skalními útvary včetně několika jeskyní, které je možné navštívit lodí. Navštivte obchůdky v přístavu Vilamoury, kde je také mnoho kaváren s výhledem na krásné jachty.

Poloha

- Luxusní hotel, přímo na pláži dostupné výtahem, 74 km od Fara. Hotel leží na pláži Tres Imaos, 1 km od vesničky Alvor, 5 km od Portimaa a 30 minut jízdy od Fara.

Ubytování

- pokoje v 6 patrech (klimatizace, TV, rádio, mini bar, telefon, fén, sociální zařízení, internet)

Vybavení

- 3 restaurace, bistro, bar, kavárna, health club, fitness, sauna a turecké lázně, vnitřní bazén s vířivkou, obchody, welness centrum, masáže, kadeřnictví, venkovní bazén, 7 tenisových kurtů, vodní sporty poblíž, 8 golfových hřišť v okruhu do 15 km

Další informace

- Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000