crosssearch

VILA GALÉ ATLANTICO

Portugalsko, Albufeira

Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo

- Pokud máte rádi moře a pláže, Algarve je pro vás správnou volbou. Najdete zde vše pro strávení krásných dní plných slunce. S ideálním počasím téměř po celý rok umožňuje návštěvu jak v nejvyšší sezóně, tak mimo nejvyšší sezónu, kdy je tato oblast klidnější. Dlouhé pláže jsou přerušené pouze místy skalními útvary včetně několika jeskyní, které je možné navštívit lodí. Navštivte obchůdky v přístavu Vilamoury, kde je také mnoho kaváren s výhledem na krásné jachty.

Poloha

- Hotel otevřený od roku 1988, první ve skupině Galé, s 220 prostornými pokoji a excelentním vybavením, což činí z tohoto hotelu ideální místo pro vaši dovolenou. Poloha: 350 m od Praia da Galé a 6 km od centra Albufeiry, 300 m od pláže, 25 km od Vilamoury

Ubytování

- pokoje a apartmány (balkón, klimatizace, telefon, TV, rádio, trezor, fén, pokojový servis)

Vybavení

- bazén, hřiště, animační programy, vířivka, lázně, fitness, parkoviště, shuttle bus do Albuferiy, golf 2 km, tenis 200 m, vodní sporty, diskotéka, obchod

Další informace

- Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000