crosssearch

Cs Sao Rafael

Portugalsko, Albufeira

Nově postavený luxusní designový hotel má výbornou polohu uprostřed residenční čtvrti Sao Rafael nedaleko překrásné stejnojmenné pláže. Celá oblast je posetá krásnými bílými domky, které kontrastují s modří oceánu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

oblast Albufeira

Poloha:

nově postavený luxusní designový hotel má výbornou polohu uprostřed residenční čtvrti Sao Rafael nedaleko překrásné stejnojmenné pláže. Celá oblast je posetá krásnými bílými domky, které kontrastují s modří oceánu.

Naše mínění:

Tento velmi moderně zařízený hotel doporučuji všem náročným milovníkům designu a vytříbeného vkusu.

Vybavení:

krásný moderní design na Vás zde dýchne na každém kroku. Elegance a kvalita je krédem tohoto hotelu. V hotelu najdeme vstupní halu s recepcí, panoramatické výtahy, restauraci, bar a konferenční místnosti. Na pláži Sao Rafael, vzdálené od hotelu cca 8 minut chůze se nachází hotelová restaurace s překrásným výhledem na okolní skalnaté scenérie.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování v 101 pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají telefon s přímou volbou, televizi, koupelnu s vysoušečem vlasů, ledničku a malou kuchyňku.

Stravování:

snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře výběrem z menu

Sportovní nabídka:

Nechybí zde samozřejmě ani velký venkovní a vnitřní bazén, terasa a zahrada pro odpočinek a relaxaci, dětský bazének, fitness centrum, lázně a tenisový kurt.

Internetové stránky hotelu : www.saorafaelsuitehotel.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000