crosssearch

Hotel obklopen piniovým hájem, umístěn v klidné oblasti na vyvýšeném místě mezi letovisky Albufeira a Vilamoura. Autobusová zastávka nedaleko hotelu, linkové spojení s Albufeirou, která je vzdálena cca13 km, letiště ve faru35 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel obklopen piniovým hájem, umístěn v klidné oblasti na vyvýšeném místě mezi letovisky Albufeira a Vilamoura. Autobusová zastávka nedaleko hotelu, linkové spojení s Albufeirou, která je vzdálena cca13 km, letiště ve faru35 km. V okolí naleznete golfová hřiště: 9jamkové golfové hřiště (2,5 km), 18jamkové hřiště (20 km).

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, restaurace, snack bar, bar u bazénu i na pláži, minimarket, konferenční místnost, vnitřní bazén, venkovní bazén, terasy na opalování, lehátka a slunečníky u bazénu.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny  koupelnu/WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Sport a zábava

Jacuzzi, sauna, vnitřní bazén, SPA - vše za poplatek, volejbal, házená, běžecká dráha, stolní tenis, 13x tenisové kurty, 2x kryté kurty na tenis (za poplatek), 3x travnatá fotbalová hřiště, tělocvična / fitness, sportovní aktivity (vše za poplatek, více informací na recepci). Denní a večerní animační programy pro děti a dospělé (v hlavní sezoně).

Pláž

Hotel se nachází cca 100 metrů od dlouhé krásné písečné pláže Praia da Falesia.

Stravování:
Polopenze formou bufetu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000