crosssearch

Villa Martini

Polsko, Baltské pobřeží

Moderní hotel s příjemnou atmosférou v samotném srdci letoviska.

Konečná cena za osobu od: 6 210 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ubytování

Villa Martini nabízí 30 komfortních pokojů. Pro hosty jsou k dispozici jednolůžkové až třílůžkové pokoje s možností propojených rodinných pokojů a studií. Elegantní dojem je umocněn nádhernou koupelnou se sprchovým koutem, vybavenou koupelnovými doplňky. Pohodlí pokoje je podmíněno speciálně navrženým nábytkem a společně s okny a ložní dekorací vytváří nádhernou kombinaci. Každý pokoj má LCD TV se satelitním příjmem. Všechny pokoje mají balkon. Některé pokoje mají krásný výhled na Baltské moře nebo národní park Wolin(za příplatek).

Poloha

Villa Martini nabízí pohodlné, útulné ubytování a stravování na vysoké úrovni. Nachází se 30 metrů od Star Avenue (promenády hvězd) a 50 metrů od krásné písečné pláže Baltského moře. V bezprostřední blízkosti se nachází Wolin Národní park s řadou pěších a cyklistických tras.

Pláž

písčitá

Vybavení

restaurace, sauna, konferenční prostory, vlastní parkování, internet, společenské akce, bar, vhodný pro děti, spodní patro budovy zahrnuje moderní relaxační centrum a lázně s moderním vybavením. Hotel nabízí velké množství rehabilitačních služeb: masáže, masáž Aquavibron, Kryokomoru a Magnettherapy, elektroterapie, laserové terapie, bahenní zábaly a inhalace, exkluzivní finská sauna, jacuzzi.

Stravování

Snídaně: bufetové
Večeře: servírované

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 25 termínů

Celkem 25 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000