crosssearch

Francie, ©panělsko, Maroko, Kapverdy, Brazílie, Uruguay, Argentina

Plavby, Plavby přes Atlantik

Plovoucí resort Costa Luminosa pro necelých 3 tisíce cestujících je lodí moderního designu a prvotřídních sluľeb. Na výzdobu interiérů byly pouľity uąlechtilé materiály, jako muranské sklo, vzácná dřeva, perle» a mramor.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Plovoucí resort Costa Luminosa pro necelých 3 tisíce cestujících je lodí moderního designu a prvotřídních sluľeb. Na výzdobu interiérů byly pouľity uąlechtilé materiály, jako muranské sklo, vzácná dřeva, perle» a mramor. Za zábavou je moľné se vydat například do 4D kina, na simulátor Formule 1, do divadla s jedinečnou laserovou show nebo do některého z 11 barů či salonků. Sportovci mohou vyzkouąet golfový simulátor se 37 jamkami a trávníkovým povrchem, venkovní minigolf či dráhy pro jogging a in-line bruslení. Dokonalou dovolenou dotvoří skvělé pečující a hýčkající procedury v rozsáhlém wellness areálu Samsara Spa.

VYBAVENÍ LODĚ:

Wellness, sport, koupání:

Lázeňský areál Samsara Spa (thalassoterapie, masáľe, sauna, pára, solárium).

Posilovna, multifunkční sportovní hřiątě, venkovní joggingový pruh, golfový simulátor Putting Green.

2 venkovní bazény a 1 se zatahovací střechou, tobogán, brouzdaliątě, 4 vířivky.

Zábava:

Divadelní show, 4D kino (za poplatek), diskotéka, hudba k poslechu i tanci, kasino, obchodní galerie, internetový koutek, karetní salonek, knihovna, velkoploąná obrazovka u bazénu, simulátor Grand Prix s jednomístnou formulí F1 (za poplatek), videohry a PlayStation klub (za poplatek).

Pro děti:

Dobře vybavené herny a 4 kluby s organizovanou zábavou podle věku dětí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
®ádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000