crosssearch

Costa Pacifica - Itálie, ©panělsko, Maroko, Canary, Brazílie, Uruguay, Argentina

Plavby, Plavby přes Atlantik

Dekorace interiérů lodi Costa Pacifica jsou inspirovány mistrovskými hudebními díly a na palubě naleznete dokonce i nahrávací studio. Moderní loď pro 3 780 cestujících nabízí perfektní stravování v 5 restauracích, celodenní zábavu v mnoha barech a saloncích.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Dekorace interiérů lodi Costa Pacifica jsou inspirovány mistrovskými hudebními díly a na palubě naleznete dokonce i nahrávací studio. Moderní loď pro 3 780 cestujících nabízí perfektní stravování v 5 restauracích, celodenní zábavu v mnoha barech a saloncích. Sportovat je moľné ve fitness, jogging se provozuje na horních palubách, kde se nachází téľ multifunkční hřiątě. Čtyři bazény na horních palubách doplňuje tobogán, vířivky a lehátka pro slunění a relaxaci. Wellness areál s fitness na ploąe 6 000 m2 nabízí masérské sluľby i salon krásy.

VYBAVENÍ LODĚ:

Wellness, sport, koupání:

Lázeňský areál Samsara Spa (thalassoterapie, masáľe, sauna, pára, solárium).

Posilovna, multifunkční sportovní hřiątě, venkovní joggingový pruh.

2 venkovní bazény a 2 se zatahovací střechou, tobogán, brouzdaliątě, 5 vířivek.

Zábava:

Divadelní show, diskotéka, hudba k poslechu i tanci, kasino, obchodní galerie, internetový koutek, karetní salonek, knihovna, velkoploąná obrazovka u bazénu, simulátor Grand Prix s jednomístnou formulí F1 (za poplatek), videohry a PlayStation klub (za poplatek), nahrávací studio.

Pro děti:

Dobře vybavené herny a 4 kluby s organizovanou zábavou podle věku dětí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
®ádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000