crosssearch

Kuba, Jamajka, Kajmanské ostrovy a Mexiko na MSC Opera

Plavby, Karibské oblasti

Jedna z nejžádanějších plaveb v Karibiku! Během této osmidenní plavby navštívíte Kubu, Jamajku, Kajmanské Ostrovy a Mexiko. Tato plavba je ideální pro milovníky pláží a teplého počasí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění:

Jedna z nejžádanějších plaveb v Karibiku! Během této osmidenní plavby navštívíte Kubu, Jamajku, Kajmanské Ostrovy a Mexiko. Tato plavba je ideální pro milovníky pláží a teplého počasí. Na této trase si můžete zaplavat s delfínama nebo rejnokama, projít si vodopády nebo objevovat jedinečné kouzlo Kuby. Na lodi MSC Opera si můžete užít animačních programů pro všechny věkové kategorie, relaxovat ve wellness centru nebo odpočívat u jednoho z bazénů na horní palubě. 

Poloha:

den: Havana (Kuba) | loď kotví v přístavu den: Havana (Kuba) | loď kotví v přístavu den: Havana (Kuba) -              17:00 den: na moři den: Montego Bay (Jamajka) 08:00     19:00 den: Georgetown, Grand Cayman (Kajmanské ostrovy) 08:00     15:00 den: Cozumel (Mexiko) 10:00     18:30 den: Havana (Kuba) 13:30     -

Vybavení:

Nosnost lodě (v tunách): 65.591, Délka lodě (v metrech): 274.9 , Šířka lodě (v metrech): 32, Počet palub pro pasažéry: 9 , Celkový počet kabin: 1.071 včetně 5 pro hosty se sníženou schopností pohybu, Maximální počet pasažérů: 2.150 1 bazén pro dospělé, 1 bazén pro děti, 2 vířivky Vybavení lodě 3 restaurace, 6 barůKasino, divadlo Teatro dell'Opera, videoherna, diskotéka, internetová kavárna, Aerobik, pilates, spinning a vodní spinning, kondiční programy na míru, kvalifikovaný osobní trenér, Dráha na jogging, minigolf, basketbal, fotbal, mini bowling, squash, ping-pong, stolní fotbálek, tenisové kurty, volejbal, Herna pro děti, Lego park, zábavní park s vodotrysky, Baby klub pro mladší tří let, Mini Lego klub, Teens klub, Butiky, Ordinace lodního lékaře. Na lodi jsou i unikátní MSC Aurea Spa. Zde návštěvníci zažijí autentické balijské lázně i mnoho nejrůznějších kosmetických procedur. Lázně se nacházejí v exotických interiérech tvořených z přírodních kamenů a vzácných dřev s úchvatným výhledem na moře. V lázních najdete: Až 20 typů masáží včetně thajské nebo masáže lávovými kameny Aromaterapie, manikúra, pedikúra. Sauny a turecké lázně. Nejmodernější kosmetické procedury včetně inovativních technik formování těla, Salón krásy a kadeřnictví, Tělocvična "Enjoy the colour" - lahodné zdravé koktejly nabízené v exkluzivním wellness baru 11 unikátních lázeňských procedur speciálně navržených pro teenagery

Sportovní nabídka:

Na lodi je k dispozici posilovna a wellness centrum. 

Pokoje:

Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubu Kategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládež Kategorie WELLNESS Experience: všechny služby kategorie FANTASTICA, uvítací balíček Technogym (tričko, šortky, ručník, wellness náramek), kontrola u lékaře MSC a plán prevence, fitness analýza s osobním trenérem Technogym, individuální wellness program ve vnitřních i venkovních prostorách lodi, 50% sleva na placené hodiny fitness (např. jóga) a osobního trenéra (podle dostupnosti na lodi), zdarma voda v restauracích, barech a v kajutě, 1 izotonický nápoj denně z minibaru v kajutě, prádelní servis na sportovní a funkční oblečení, používání aplikace Technogym, skupinová fotografie. Wellness program je určen pouze pro dospělé. Kategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, ubytování v prémiových kajutách nebo apartmá v prestižní lokaci; nápojový balíček "Allegrissimo" nebo "More for less", balíček lázeňských služeb (masáž, solárium, uvítací koktejl, vstup na vyhrazenou opalovací palubu a do lázeňského areálu po celou dobu plavby - pouze pro dospělé, poradenství); balíček wellness v kajutě (set kosmetiky, župan, pantofle); přednostní nalodění; doba stolování v hlavní restauraci dle vlastního výběru.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000