crosssearch

Kuba a karibské ostrovy s pobytem na Varaderu, s českým delegátem

Plavby, Karibské oblasti

Hned v prvních dnech vás čeká prohlídka Havany, její nádherné historické centrum v části Habana Vieja s mnoha náměstími, kostely a paláci. V bývalém prezidentském paláci je nyní Muzeum revoluce a po ulicích se prohánějí americké bouráky a bryčky.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poznejte Kubu dříve, než se zcela změní a užijte si její atmosféru včas v rámci naší plavby Karibikem!

Hned v prvních dnech vás čeká prohlídka Havany, její nádherné historické centrum v části Habana Vieja s mnoha náměstími, kostely a paláci. V bývalém prezidentském paláci je nyní Muzeum revoluce a po ulicích se prohánějí americké bouráky a bryčky. Vyrábí se zde skvělé a znalci oceňované doutníky a slavný rum Havana Club. Velkým zážitkem je oběd v oblíbené restauraci Ernesta Hemingwaye.

První zastávkou na plavbě bude ostrov lesů a vod, Jamajka. Ten se proslavil běžcem Usainem Boltem a zpěvákem Bobem Marleym, ale před staletími také největším trhem s otroky v Karibiku.

Plavání s rejnoky lze zažít na další zastávce, na Kajmanských ostrovech, prestižním karibským daňovém ráji. Poslední zastávkou bude mexický ostrov Cozumel, který láká na mayské památky, potápění a taktéž na bezcelní zónu, kde se dá výhodně nakoupit.

Poté se loď vrací opět do Havany, odkud vás bus odveze k bělostným plážím vyhlášeného letoviska Varadero na 4 dny odpočinku.

Zařaďte se mezi nadšené účastníky zájezdu, kteří s námi tuto plavbu absolvovali v dubnu 2016! Slibujeme vám neopakovatelnou plavbu plnou zážitků, na které vám ani nebude stačit paměťová karta ve fotoaparátu. Stačí jen včas rezervovat, neboť Kuba, jak ji známe, pomalu, ale jistě mizí z mapy. Tak neváhejte!

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: přílet do Havany, ubytování na lodi, která kotví v centru města

2. den: prohlídka Havany s průvodcem v českém jazyce, navštívíte Plaza de la Revolution, komplex pevností El Morro a La Cabana a projdete čtyřmi hlavními náměstími staré Havany a kolem Kolumbova hřbitova. Projdete se ulicemi staré Havany, kde budete moci obdivovat kouzlo koloniálních budov. Velkou atrakcí je továrna na výrobu doutníků nebo museum rumu Havana Club. Prohlídku Havany korunuje oběd ve slavné restauraci La Bodeguita del Medio.

3. den: individuální program v Havaně, doporučujeme návštěvu velkého tržiště poblíž přístavu, večer odplutí

4. den: volný den na lodi, animační program, gala večer

5. den: Ocho Rios na Jamajce, fakultativní návštěva kaskádovitých vodopádů Dunn's River Falls

6. den: připlutí do George Town na Kajmanských ostrovech, fakultativně okružní jízda ostrovem a koupání na slavné pláži Seven Mile Beach, doporučujeme úžasný zážitek - plavání s rejnoky.

7. den: připlutí na mexický ostrov Cozumel, fakultativní výlet za mayskými památkami v Tulum nebo do srdce ostrova na rozvaliny San Gervasio; skvělou zábavu i poznání nabízí národní park Chankanaab s lagunou a velkou populací leguánů

8. - 12. den: návrat do Havany a přesun do 4* hotelu Sol Sirenas (v ceně) nebo 5* Melia Varadero (za příplatek). Ubytování je komfortní, večeři si lze zdarma rezervovat v tematických restauracích (kubánská, italská, mexická). All inclusive bary jsou otevřeny přes celou noc a každý podvečer láká k tanci kubánská hudba.

Hotely leží na krásné 20 km dlouhé písečné pláži Varadero, kde jsou ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění a denní i noční zábavu. Po celé délce poloostrova jezdí turistický bus hop-on-hop-off. V případě zájmu možnosti fakultativních výletů podle aktuální dostupnosti (např. Národní Park Ciénaga de Zapata s krokodýlí farmou, indiánská vesnice Aldea Taina či jezero pokladů Lago del Tesoro).

Díky přítomnosti českého delegáta získáte jazykové zázemí a pomoc v praktických záležitostech při pobytu na lodi. Při informačních schůzkách poradí s výběrem výletů a bude k zastižení na telefonu pro případ, že se vyskytnou urgentní záležitosti.

Výletní loď MSC Opera hostí na svých palubách více než 2 000 cestujících, kterým slouží k zábavě a oddechu atraktivní příslušenství. Hosté si tak naplno užívají cestování a elegantní prostředí v ryze italském stylu.

VYBAVENÍ LODĚ:

Stravování, bary, kavárny:

restaurace s obsluhou, samoobslužná restaurace, pizzerie, 6 barů a klubů, cukrárna, kavárna

Zábava:

divadlo, diskotéka, živá hudba k poslechu i tanci, kasino, knihovna, videohry, nákupní galerie, internet, denně animační program

Sport, wellness:

2 bazény a opalovací lehátka, 3 vířivky, klidová opalovací zóna Top 13, posilovna, minigolf, shuffleboard, běžecká dráha, wellness centrum Aurea Spa s širokým výběrem lázeňských procedur, sauna, pára

Pro děti a mládež:

kluby s atraktivním programem pro různé věkové kategorie, herna (Lego, Chicco), vodní minipark

Konání zájezdu je podmíněné minimální účastí 10 osob. Ceny garantujeme do 25. 7. 16 nebo do vyprodání kapacit.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000