crosssearch

Západní Středomoří

Plavby, Evropa

 Vybavení lodě několik typů barů a restaurací, bazény, aquapark, fitness centrum a SPA, masáže, sportovní komplex, běžecká dráha, horolezecká stěna, dětský klub, centrum pro mladé s videohrami a jinými aktivitami, konferenční sál, obrazová galerie, divadlo, jazz?blues klub,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 Vybavení lodě

několik typů barů a restaurací, bazény, aquapark, fitness centrum a SPA, masáže, sportovní komplex, běžecká dráha, horolezecká stěna, dětský klub, centrum pro mladé s videohrami a jinými aktivitami, konferenční sál, obrazová galerie, divadlo, jazz?blues klub, disko, kasino, obchodní zóna. Vybavení kajut: dvě lůžka, TV, sprcha a WC. Stravování: rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru).

Program zájezdu

1. den: – odlet z Prahy do Barcelony (Španělsko), ubytování v hotelu, nocleh.

2. den: - transfer z hotelu, nalodění, vyplutí v odpoledních hodinách, večeře.

3. den: – plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití a společenských aktivit, zákoutí k relaxaci, plná penze.

4. den: – Florencie/Pisa (Itálie) – překrásná města v Toskánsku, kde se snoubí umění s historií. V samotném srdci Florencie uvidíte renesanční sochu Davida od Michelangela Buonarottiho a můžete navštívit baziliku sv. Kříže. V Pise na vás čeká celosvětově známá šikmá věž na Náměstí zázraků.

5. den: – Řím – hlavní město Itálie a jedno z nejstarších měst Evropy. Na jeho území leží samostatný stát Vatikán, sídlo papeže, s překrásnou bazilikou sv. Petra. Při návštěvě tohoto města si nesmíte nechat ujít Koloseum, památku gladiátorských zápasů, Pantheon, Andělský hrad a Fontánu di Trevi.

6. den: – Neapol (Itálie) – město ležící v regionu Kampánii. Neapol je velmi různorodé město, kde nesmíte opomenout ochutnat originální neapolskou pizzu. Nad Neapolským zálivem se vypíná sopka Vesuv. Nedaleko můžete navštívit Pompeje nebo ostrov Capri.

7. den: – plavba na lodi s nabídkou sportovního vyžití a společenských aktivit, zákoutí k relaxaci, plná penze.

8. den: – Palma de Mallorca (Španělsko) – hlavní město Baleár, založeno Římany asi před 2100 lety, vám nabízí celou řadu památek, dominantou města je gotický hrad Bellver. K návštěvě také láká méně prozkoumaná vesnička Valldemossa, severní pobřeží ostrova či Hamské jeskyně blízko městečka Porto Cristo.

9. den: – návrat do přístavu v Barceloně, transfer na letiště, odlet do Prahy.

10. den: – přílet do Prahy.

Technické parametry lodi

Norwegian Epic*****
výtlak: 155 873 t
délka: 330 m
šířka: 41 m
palub: 15
počet pasažérů: 4 100 pax
posádka: 1 708

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000