crosssearch

Středozemní vánek s prodloužením v Římě

Plavby, Evropa

Program zájezdu 1. den odlet z Prahy do Říma, transfer na ubytování v centru ŘÍMA v oblasti Termini. Následuje prohlídka italské metropole a centra kultury. Procházka historickým centrem s neobyčejnou koncentrací antických památek, jako jsou Koloseum nebo Pantheon, dále...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Program zájezdu

1. den
odlet z Prahy do Říma, transfer na ubytování v centru ŘÍMA v oblasti Termini. Následuje prohlídka italské metropole a centra kultury. Procházka historickým centrem s neobyčejnou koncentrací antických památek, jako jsou Koloseum nebo Pantheon, dále také náměstí Pizza Navona s fontánou Čtyř řek, Španělské schody, slavná fontána di Trevi. Večeře v restauraci. Nocleh.

2. den
po snídaní návštěva papežského státu Vatikánu – sídla křesťanské církve. Fakultativně chrám sv. Petra s jeho katakombami, kde je mj. i hrobka papeže Jana Pavla II., Vatikánská muzea s ohromující Sixtinskou kaplí. Odpoledne následuje transfer do nedalekého přístavu Civitavecchia. Nalodění na loď Sovereign a odplutí.

3. den
NEAPOL. Připlutí do přístavu. Možnost fakultativních výletů po okolí. Návštěva vulkánu Vesuv, antických Pompejí – města zničeného sopečnou erupcí – nebo výlety na ostrov Ischia a Capri. Odplutí.

4. den
LA GOULETTE (Tunisko). Připlutí do přístavu. Fakultativně prohlídka starého Kartága a Antoniových lázní, procházka městem, kde se střídalo během staletí množství kultur a národů. Odplutí.

5. den
plavba po moři.

6. den
BARCELONA, připlutí do hlavního města Katalánska. Barcelona je moderní velkoměsto, které je nejvýznamnějším španělským přístavem a největším obchodním a průmyslovým centrem země. Odpočinek na místních plážích nebo individuální procházka nejznámějšími místy, jako jsou Gotická čtvrť, Královský palác a náměstí Playa del Rei, La Rambla nebo návštěva fotbalového stadionu FC Barcelona. Odplutí.

7. den
VILLEFRANCHE. Připlutí do přístavu Villefranche. Možnost fakultativního výletu do Monte Carla nebo individuální pobyt na lodi nebo v přístavu. V Monte Carlu možnost prohlídky knížecího paláce, starého města, nevynechejte Oceánografické muzeum s akváriem, pevnost Fort Antonie a vyhlášená kasina. Odplutí.

8. den
LIVORNO. Připlutí do přístavu. Možnost fakultativních výletů do Florencie a Pisy nebo blízkého okolí. Pisa a Campo dei Miracoli (Pole zázraků) se známou šikmou věží a Dómem nebo kolébka renesance Florencie, náměstí della Signoria se sochou Davida, palác Vecchio, katedrála Santa Marie del Fiore nebo jeden z nejkrásnějších mostů Ponte Vecchio. Odplutí.

9. den
Civitavecchia. Připlutí do přístavu v 08.00 hod. Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000