crosssearch

Středomoří - Egypt - Izrael

Plavby, Evropa

Obrázek není k dispozici

Program zájezdu 1. den JANOV (ITÁLIE) Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla možné již po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. 2. den BARI (ITÁLIE) Obyvatelé Bari jsou na svoje město, které...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den JANOV (ITÁLIE)

Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla možné již po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi.

2. den BARI (ITÁLIE)

Obyvatelé Bari jsou na svoje město, které pamatuje pochody římských jednotek, náležitě hrdí a říkají: "Kdyby Paříž ležela u moře, mohla by se jmenovat Malé Bari:". Prohlídku města můžete podniknout na vlastí pěst, ale např. i na kole s průvodcem lodní společnosti (fakult.).

3. den KATAKOLON/OLYMPIE (ŘECKO)


Katakolon je především vstupní přístav na cestě po moři do Olympie. Místa, která dala základ modernímu olympismu lze navštívit v rámci fakultativních výletů. Den ovšem můžete strávit také na pláži. Najdete zde poklady řecké kultury. Vzdálenost přístav - Olympie: 35 km.

4. den PLAVBA NA LODI


5. a 6. den ALEXANDRIE (EGYPT)

Město vladařů, které založil Alexandr Veliký a v němž sídlila poslední panovnice dynastie Ptolemaiovců Kleopatra. Široká nabídka výletů po Alexandrii, k pyramidám v Gize, do pouště nebo do Káhiry (vše fakultativně).

7. den ASHOD (IZRAEL)


Jedno z nejstarších měst na světě je dnes moderním přístavem a vstupní branou do Svaté země. Doporučujeme jeden z fakultativních výletů do Jeruzaléma, Betléma či ke starověké pevnosti Massada (výlet zahrnuje zastávku na koupání v Mrtvém moři).

8. den LIMASSOL (KYPR)

Druhé největší město Kypru bylo byzantským hájemstvím, dokud guvernéra Izáka Komnenose nevyhnal během třetí křížové výpravy král Richard Lví srdce. Dnes je proslulé vínem, které se pěstuje a vyrábí v jeho okolí.

9. den PLAVBA NA LODI

10. den KORFU (ŘECKO)

Kvůli bujné vegetaci přezdívají Řekové tomuto ostrovu "zelený ostrov". Zastávku můžete využít k lenošení na pláži nebo k návštěvě Achillova paláce (fakultativně).

11. den SPLIT (CHORVATSKO)


Kdysi malou řeckou osadu pozdvihl k světlým zítřkům římský císař Dioklecián, když si ji roku 293 př. n. l. vybral jako místo svého odpočinku po odchodu z politiky. Jeho palác je nejvýznamnější památkou města, které bylo v 16. st. centrem chorvatského humanismu.

12. den BENÁTKY (ITÁLIE)


Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000