crosssearch

Queen Mary 2 - Southampton, Bruggy, Guernsey

Plavby, Evropa

Loď Queen Mary 2 je vlakovou lodí luxusní společnosti Cunard Line a zároveň jedinou lodí na světě na pravidelné lince přes Atlantik z britského Southamptonu do New Yorku. Při své ojedinělé plavbě v Evropě navštíví přístav Zeebrugge, vstupní bránu do Benátek severu belgického...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Loď Queen Mary 2 je vlakovou lodí luxusní společnosti Cunard Line a zároveň jedinou lodí na světě na pravidelné lince přes Atlantik z britského Southamptonu do New Yorku. Při své ojedinělé plavbě v Evropě navštíví přístav Zeebrugge, vstupní bránu do Benátek severu belgického města Bruggy, jehož historické centrum je zapsáno na seznamu památek UNESCO. Během plavby budete mít unikátní možnost navštívit normanský ostrov Guernsey v Lamanšském průlivu s vlastní měnou guernseyskou librou, zákony a parlamentem s rozsáhlou autonomií.

Queen Mary 2 je vlajková loď flotily Cunard a zároveň ta nejúchvatnější zaoceánská loď, která byla kdy postavena. Je pojmenována po skotské královně Marii Stuartovně a svého času byla největší osobní lodí na světě. Zarezervujte si transatlantickou plavbu z nebo do New Yorku a zažijte dovolenou jako nikde jinde. Na Queen Mary 2 můžete navštívit impozantní knihovnu, která obsahuje více než 8000 svazků, unikátní lodní planetárium, královské divadlo pro vytříbenou zábavu a skvělou restauraci Britannia, která servíruje vynikající pokrmy.

Vybavení lodě: 2 luxusní restaurace pro hosty apartmá, hlavní restaurace Britannia, restaurace s asijskými, britskými a italskými specialitami, samoobslužná restaurace, občerstvení, hospůdka, 14 barů a klubů, 5 bazény, 8 vířivky, paddle tenis, stolní tenis, shuffleboard, golfový simulátor, jóga, aerobik, fitness centrum, běžecká dráha, lázeňský areál Canyon s wellness procedurami saunou a salónem krásy, kadeřnictví, 3D kino, Královské divadlo, planetárium, taneční lekce, diskotéka, živá hudba, kasino, bingo, karaoke, lekce výtvarného umění, internetová kavárna, knihovna, umělecká galerie, nákupní centrum, dětský klub pro různé věkové kategorie a kaplička.

Ubytování: 1310 kajut, z toho 32 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají klimatizaci, koupelnu se sprchou a toaletou, župan, pantofle, vysoušeč vlasů, TV, rádio, bezpečnostní trezor, telefon, ledničku a láhev vína na přivítanou. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana, obývací místo, košík s ovocem a přístup do luxusních Princess či Queen restaurací (záleží na kategorii apartmá).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000