crosssearch

Plavba Dalmácií

Plavby, Evropa

Obrázek není k dispozici

SPLIT - MAKARSKA - OSTROV MLJET - DUBROVNIK - OSTROV ŠIPAN/TRSTENIK - OSTROV KORCULA - OSTROV HVAR - SPLIT

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

SPLIT - MAKARSKA - OSTROV MLJET - DUBROVNIK - OSTROV ŠIPAN/TRSTENIK - OSTROV KORCULA - OSTROV HVAR - SPLIT
POPIS LODĚ: (A+ kategorie): novejší loď + kabiny jsou klimatizované (TWC KL).

Popis programu

1. DEN (sobota): SPLIT - MAKARSKA
Vyzvednutí cestujících v prístavišti ve Splitu. Vyplutí lodí v 13.00. Po obede na lodi plavba smerem k Makarské riviére. Za príplatek výlet >>Rafting na rece Cetina<< (klienti se vrací na loď ve vecerních hodinách v Makarske). V odpoledních hodinách koupání na jedné z nejkrásnejších oblázkových pláží na úpatí pohorí Biokovo. Nocleh v Makarske, která je turistickou metropolí Makarské riviéry. Prístav se nachází v blízkosti promenády, kde jsou cetné restaurace pod palmami.

2. DEN (neděle): MAKARSKA - OSTROV MLJET
V ranních hodinách pokracování plavby k ostrovu Mljet. Snídane na lodi. Zastávka ke koupání v Lovištu, na ,,romantickém" poloostrove Pelješac. Po obede príjezd na ostrov Mljet. V odpoledních hodinách objevování krás Národního parku Mljet: slaná jezera, prohlídka starého kostela a kláštera na ostruvku uprostred jezera. Nocleh v prístavu Polaca/Pomena.

3. DEN (pondělí): OSTROV MLJET - DUBROVNÍK
Po snídani plavba do Dubrovníku. Georg Bernard Shaw popsal Dubrovník jako >>ráj na zemi<<. Po obede príjezd do prístavu v Dubrovníku. Prohlídka Dubrovníku (pruvodce v anglictine). Ve vecerních hodinách povinná procházka po Stradunu, jedné z nejlepších ulic na svete. Predpokládaný nocleh v prístavu v Dubrovníku.

4. DEN (úterý): DUBROVNÍK - ŠIPAN/TRSTENIK
Po snídani volno pro prohlídky a procházky Dubrovníkem. Obed na lodi. Plavba smerem k Elafitským ostrovum. Príjezd na ostrov Šipan nebo do Trsteniku na poloostrove Pelješac. V odpoledních hodinách koupání a opalování. Nocleh na lodi. Možnost nocního koupání.

5. DEN (středa): OSTROV ŠIPAN/TRSTENIK - OSTROV KORČULA
V prubehu snídane na lodi plavba smerem na ostrov Korcula. Po príjezdu do prístavu volno k prohlídce rodište svetového cestovatele Marka Pola. Kamenné domecky, schodište a hradby skrývají cetné legendy a tajemství, které je treba poslechnout. Obed na lodi. Ve vecerních hodinách možnost vecere v jedné z konob, za doprovodu dalmatské hudby. Nocleh v prístavu v blízkosti hradeb.

6. DEN (čtvrtek): OSTROV KORČULA - OSTROV HVAR
V ranních hodinách plavba smerem Paklené ostrovy v blízkosti mesta Hvar. Koupání v krišťálove cistém mori . Po obede odjezd na ostrov Hvar, na jeden z nejkrásnejších ostrovu na svete. Pristání v prístavu, který je hned vedle známé ,,hvarské promenády", kde jsou restaurace a kavárny, otevrené dlouho do noci. Nocleh na lodi.

7. DEN (pátek): OSTROV HVAR - OSTROV BRAČ (Bol) - SPLIT
Po snídani plavba k ostrove Brac. Zastávka ke koupání na známé pláži >>Zlatni rat<<. Obed na lodi. Pred príjezdem do Splitu zastávka ke koupání v jednom z cetných zálivu na ostrove Brac, které jsou dostupné pouze z morské strany. Príjezd do Splitu v pozdních nocních hodinách. Možnost organizované prohlídky mesta Split za príplatek (pruvodce v anglictine). Ve vecerních hodinách procházka splitskou promenádou a možnost dalmatské vecere v konobe. Nocleh v prístavu Split.

8. DEN (neděle): SPLIT
Po snídani odchod z lode.

Poznámka:
kvuli zvláštním výhodám a pravidlum pro uvázání plavidel v prístavech na chorvatském pobreží se lode >>Katarina Line<< vážou bocne jedna k druhé. Klienti vystupuji z lode prestupem z jedné lodi nad druhou s pomocí posádky, pres vzdálenost mezi lodemi na vlastní zodpovednost. Kapitán lode má právo zmenit naplánovaný smer plavby kvuli špatným povetrnostním podmínkám.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000