crosssearch

Okruh Norskými Fjordy

Plavby, Evropa

Flam je vsazen do malebné scenérie na konci fjordu Aurland. Fakultativně možno absolvovat cestu železnicí zaseknutou do lesnatých svahů, která na své cestě k cíli zdolává převýšení jednoho kilometru, nebo výlet k vodopádům a bílým jeskyním.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den KIEL (NĚMECKO)

Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Po nalodění (zpravidla po 10.00) lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí v 16.00.

2. den PLAVBA NA LODI

3. den HELLESYLT (NORSKO)

Přívozní osada v ohromujícím fjordu Geiranger je nedaleko nejhlubšího jezera Evropy Horindalsvannet (514 m), které lze navštívit během výletu do hor a kolem fjordu (fakultativně). Alternativou k této výpravě je výlet k blízkým ledovcům.

4. den FLAM (NORSKO)

Flam je vsazen do malebné scenérie na konci fjordu Aurland. Fakultativně možno absolvovat cestu železnicí zaseknutou do lesnatých svahů, která na své cestě k cíli zdolává převýšení jednoho kilometru, nebo výlet k vodopádům a bílým jeskyním.

5. den STAVANGER (NORSKO)

Silným zážitkem ve starobylém Stavangeru je procházka mezi bílenými dřevěnými domy z 18. století. Naprosto jedinečné dojmy vás čekají, pokud se rozhodnete pro výlet lodí do Lysefjordu na skálu Preikestolen (kazatelna) s dech beroucím výhledem na fjord (fakultativně).

6. den OSLO (NORSKO)

Přítomnost lesů a přírody je v Oslu stejně citelná jako v celé zemi. Doporučujeme celodenní prohlídku města s výletem do sklárny v Hadelandu, kde budete moci porovnat, zda se norští skláři vyrovnají ve svém umění českým kolegům (s obědem, fakultativně).

7. den KODAŇ (DÁNSKO)

Kodaň překvapí svou poklidnou atmosférou. Na nádvoří před paláci královské rodiny má člověk pocit, že by nerušeně mohl projít až do samotné královské ložnice. Vydejte se za Malou mořskou vílou, do malebného Nyhavnu, či zábavního parku Tivoli.

8. den KIEL (NĚMECKO)

Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (případně máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy).

Poznámka: možnost nastoupit a dokončit plavbu také v Kodani (itinerář se tím o jeden den posouvá dozadu) Toto doporučujeme při objednání zájezdu i s letenkami.
Poznámka: v červnu, červenci a srpnu lze trasu absolvovat v pořadí Kiel - Kodaň - Oslo - Stavanger - Bergen - Hellesylt/Geiranger -  Kiel na lodi MSC Poesia 4* s vyplutím v sobotu.

CENA ZAHRNUJE

7x noc ve vnitřní kajutě lodi MSC Orchestra 4*
plnou penzi, včetně vybraných   nápojů v samoobslužné restauraci
portýrské služby při nalodění/vylodění a kajutového stewarda,  na požádání snídaně do kajuty
přístup na kulturní a sportovní akce  a relaxační aktivity během plavby
dětský a mládežnický klub
přístavní taxy
konečná cena zájezdu zahrnuje letištní a bezpečnostní taxy

CENA NEZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Kodaň/ Hamburk - Praha (s přestupy)
cestovní pojištění
transfery z/na letiště: Kodaň 1.200,- Kč/osoba, Hamburk 2.700,- Kč/osoba
fakultativní výlety
servisní poplatek 6 EUR/os./den, 3 EUR/dítě/den splatný na lodi
kadeřnický salón, masáže, sportovní kurzy s instruktory
český delegát/průvodce
jiné služby

MSC ORCHESTRA

Technická data lodě: délka: 294 m, šířka: 32 m, palub: 13, posádka: 987, hosté: 2.550, rychlost:21,6 uzlů, výtlak: 89.600 t
Vybavení lodě: několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda uvnitř lodi, kasino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, minigolf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, fitness centrum, bazény, vířivky vybavení kajut WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V
Stravování: několik restaurací s různým kulinářským zaměřením
Největší zajímavosti: klub pro milovníky doutníků, sushi bar 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000