crosssearch

MSC Splendida - Itálie, Španělsko, Maroko, Portugalsko, Francie (bus z Vídně v ceně)

Plavby, Evropa

MSC Splendida je luxusní loď, na které se snoubí ty nejmodernější technologie a výjimečný komfort. Futuristická, ale stále elegantní v tradičním italském stylu, MSC Splendida Vám nabídne blažený ráj na moři, ze kterého se nebudete chtít navrátit.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

MSC Splendida je luxusní loď, na které se snoubí ty nejmodernější technologie a výjimečný komfort. Futuristická, ale stále elegantní v tradičním italském stylu, MSC Splendida Vám nabídne blažený ráj na moři, ze kterého se nebudete chtít navrátit. Pro ty nejnáročnější hosty je k dispozici MSC Yacht Club, pětihvězdičkové ubytování a kvalitní servis 24 hodin denně v prostorných apartmá. Dále na lodi naleznete úžasný lázeňský areál Aurea Spa, kde najdete dokonalý odpočinek a péči o Vaše tělo, luxusní restaurace s vybranými pokrmy, 4 bazény, hřiště na squash, 4D kino a mnohem více.

Vybavení lodě: 6 restaurací včetně Tex-Mex, Mediterranean a pizzerie, 12 barů a klubů, 4 bazény - jeden se zatahovací střechou a jeden pro pasažéry MSC Yacht Club, 12 vířivek, squash, sportovní hřiště, posilovna, lázeňské procedury, wellness centrum, běžecká dráha, bowling, internetová kavárna, divadlo, 4D kino, venkovní kino, diskotéka, kasino, knihovna, herna, nákupní centrum, konferenční místnosti, galerie a dětský klub.

Ubytování: 1637 kajut, z toho 107 apartmá, 1159 kajut s balkónem, 89 s oknem a 294 vnitřních. 43 je bezbariérových. Všechny typy kajut mají klimatizaci, interaktivní TV, minibar, bezpečnostní trezor, rádio, telefon, koupelnu s WC a k dispozici 24hodinový kajutový servis. Přístup na internet v kajutě je za poplatek. Apartmány mají nadstandardní servis.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000