crosssearch

Costa Fascinosa - Turecko, Chorvatsko, Itálie

Plavby, Evropa

Costa Fascinosa je zatím nejnovější vlajková loď společnosti Costa Cruises, která je okořeněná italskou elegancí, jež vzbuzuje emoce i vášeň. Cestující se mohou mimo jiné těšit na vytříbené restaurace, které budou nabízet pokrmy pětihvězdičkové úrovně, lázně Samsara Spa v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Costa Fascinosa je zatím nejnovější vlajková loď společnosti Costa Cruises, která je okořeněná italskou elegancí, jež vzbuzuje emoce i vášeň. Cestující se mohou mimo jiné těšit na vytříbené restaurace, které budou nabízet pokrmy pětihvězdičkové úrovně, lázně Samsara Spa v asijském stylu nabízející možnost unikátní relaxace, bazénový areál s obří filmovým plátnem a posuvnou skleněnou střechou nebo na simulátor Formule 1 Grand Prix. Naleznete zde také více menších kajut pro lidi, kteří chtějí cestovat sami, a mnoho tanečních ploch, které jistě poskytnou spoustu příležitostí k seznámení se s někým novým.

Vybavení lodě

5 restaurací včetně pizzerie a wellness restaurace Samsara pro hosty lázeňského relaxačního centra, bary včetně Piano Bar či Grand bar Palatino, kluby, 4 bazény, z toho 2 mají zatahovací střechu, 5 vířivek, multifunkční sportovní hřiště, joggingová dráha, lázně Samsara Spa s wellness procedurami, saunou a soláriem, 4D kino, divadlo, diskotéka, kasino, taneční sál, internetová kavárna, knihovna, karetní salonek, nákupní centrum, PlayStation klub, dětský Squok Club pro různé věkové kategorie, dětský bazének, velkoplošná obrazovka u centrálního bazénu, simulátory F1 a golfu.

Ubytování

1508 kajut, z toho dvě Grand apartmá s balkónem a terasou s vířivkou a čtyři Samsara apartmá s balkónem a vířivkou. 12 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají klimatizaci, interaktivní satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle, koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000