crosssearch

Sun Princess - Plavba Nová Kaledonia a Vanuatu ze Sydney

Plavby, Austrálie a Oceánie

Na této středně velké lodi je zábava i kuchyně přizpůsobená australskému vkusu, protože Sun Princess operuje hlavně v této oblasti. Dřevem obložený Wheelhouse Bar je zařízený ve stylu tradičních gentlemanských klubů 19. století.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Na této středně velké lodi je zábava i kuchyně přizpůsobená australskému vkusu, protože Sun Princess operuje hlavně v této oblasti. Dřevem obložený Wheelhouse Bar je zařízený ve stylu tradičních gentlemanských klubů 19. století. Hluboké kožené klubovky v knihovně poskytují úžasné při četbě nebo poslechu hudby. Za živou večerní zábavou se vydejte do kabaretu nebo do divadla, plno je také v rozlehlém kasinu. Naprosto skvělé steaky vám připraví v Sterling Steakhouse.

Vybavení lodě: 2 hlavní restaurace, samoobslužná restaurace, steak restaurace, asijská sushi restaurace, pizzerie, snack bar, 12 barů a klubů, 3 bazény, 5 vířivek, golfový simulátor, basketbalové hřiště, shuffleboard, běžecká dráha, fitness centrum, lázně Lotus Spa s wellness procedurami a saunou, salón krásy, venkovní kino, divadlo, kasino, diskotéka, internetová kavárna, knihovna, umělecká galerie, nákupní centrum.

Ubytování: 999 kajut, z toho 19 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají klimatizaci, televizi, ledničku, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici minibar, vana, obývací pokoj s kanapem, DVD přehrávač s výběrem DVD filmů, volný přístup do internetové kavárny a uvítací šampaňské.

Poznámka: v některých termínech se může čas itinerářů a trasa mírně lišit. Alternativně může být na trasu nasazena loď Dawn Princess.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000