crosssearch

Plachetnicí Francouzkou Polynésií

Plavby, Austrálie a Oceánie

Technická data lodě: délka: 115 m, šířka: 15 m, palub: 12, posádka: 72, hosté: 170, stěžňů/ plachet: 4/21, plocha plachet: 3.365 m2, výtlak: 2.298 t Vybavení lodě: 2 bazény, 2 bary, paluba na opalování a pozorování okolí, knihovna Vybavení kajut: WC/sprcha, šatník, TV,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Papeete (Tahiti), velmi pozdní přílet do Papeete. Transfer do hotelu. Nocleh.

2. den PAPEETE (TAHITI)

Snídaně. Volno v Papeete, kdysi známém jako domov umělců Paula Gauguina či Roberta Louise Stevensona, na vstřebání časového rozdílu. Den lze využít k fakultativnímu výletu do nitra ostrova.

3. den PAPEETE (TAHITI)

Snídaně. Volno v Papeete. V podvečer transfer do přístavu a nalodění. Vyplutí.

4. den PLAVBA NA MOŘI

5. den FAKARAVA

Fakarava je druhým největším atolem Tuamotu a celé Francouzské Polynésie. Zajímavá je návštěva farmy perel nebo udírny pestrých křečíkovců, největší atrakcí je však nedotčený podmořský svět, který zde potápěči naleznou.

6. den a 7. den RANGIROA

Rangiroa je se svými 240 motu rozdělenými malými průplavy zvanými hoa největším atolem ve Francouzské Polynésii a patří mezi čtyři největší atoly na světě. I zde můžete využít možností k potápění nebo jen tak relaxovat.

8. den PLAVBA NA MOŘI

9. den BORA BORA

Hlavní ostrov, položený uprostřed překrásné laguny, je obklopen menšími ostrůvky a celé souostroví chrání korálový útes, který je pravým rájem pro potápěče i ideálním místem pro šnorchlování a pozorování podmořského světa. Projížďka po ostrově s prohlídkou zbytků svatyň marae a zastávkami na vyhlídkách Vám ostrov náležitě představí. Nejintenzivnějším zážitkem je ovšem výlet za rejnoky a žraloky (fakult.).

10. den TAHAA´A

Ostrov provoněný vanilkovými sady a obklopený nádhernou lagunou.Možnost fakultativně navštívit rybářskou vesnici Patio, odkud si pronajmete člun a dostanete se na farmu perel s šancí vidět na vlastní oči, jak jsou perly vybírány přímo z ústřic. Večer vyplutí na ostrov Raiatea.

11. den RAIATEA

Ostrov Raiatea nebo-li Havaiki - "Posvátný ostrov", je nejvýznamnějším ostrovem v polynéské historii, jsou zde nejstarší a nejvýznamnější svatyně marae. Právě Raiatea byla prvním ostrovem osídleným odvážnými mořeplavci z jihovýchodní Asie, kteří se asi 800 let před naším letopočtem i s rodinami vydali do nejistých vln oceánu, aby hledali nový domov. Zájemci se mohou na kajacích vypravit na výlet po jediné splavné řece Francouzské Polynésie či k vodopádům Hamoa. Večer příjezd na ostrov Huahine.

12. den HUAHINE

Mezi největší lákadla ostrova patří archeologické naleziště obřích kamenů Maeva připomínající staré polynéské náboženské rituály a říčka, která je dle dávné mytologie domovem ,,posvátných" modrookých úhořů. Můžete se však také vydat na výlet kolem ostrova - na lodi či na kole, nebo do nitra ostrova v džípech.

13. den MOOREA

Příjezd na ostrov Moorea. Navštívíme zátoky Cook Bay a Opunohu Bay. Možnost vyjet džípem na vyhlídku Belvedere, z níž je úžasný výhled na Mount Rotui, horu rozdělující obě zátoky. Fakultativně možnost absolvovat výpravu za delfíny v doprovodu vědce. Večer připlutí do Papeete. Poslední večeře na lodi.

14. den PAPEETE

Snídaně. Nejpozději v 10.00 vylodění. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Papeete.

15. den ODLET DO PRAHY

Snídaně. Velmi brzký odlet do Prahy. 16. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Papeete - Praha
3x noc v hotelu v hotelu 5* se snídaní a včetně denního užívání pokojů před odjezdem na loď (3. den) a po připlutí (10. den)
11x noc ve vnitřní dvoulůžkové kajutě na lodi Star Flyer s rozšířenou plnou penzí v průběhu plavby
nabídka vodních sportů na lodi
šnorchlování, vodní lyžování, windsurfing (mimo potápění)
animační program na lodi
přístup do všech míst na lodi (kapitánskýmůstek, kormidlo, atd.)
transfery

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

letištní taxy 10.800,- Kč/osoba
vstupní autorizace do USA
přístavní poplatky 7.900,- Kč
fakultativní výlety během zastávek lodi, potápění
kadeřnický salón, masáže
ostatní aktivity

STAR FLYER
Technická data lodě: délka: 115 m, šířka: 15 m, palub: 12, posádka: 72, hosté: 170, stěžňů/ plachet: 4/21, plocha plachet: 3.365 m2, výtlak: 2.298 t
Vybavení lodě: 2 bazény, 2 bary, paluba na opalování a pozorování okolí, knihovna
Vybavení kajut: WC/sprcha, šatník, TV, telefon, zásuvky 110/220 V
Stravování: 1 restaurace
Největší zajímavosti: hosté mohou na palubě naprosto všude, mohou pomáhat námořníkům, být s kapitánem na můstku a někdy dokonce mohou 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000