crosssearch

Golden Princess - Nový Zéland a Austrálie

Plavby, Austrálie a Oceánie

Poklidné prostředí této středně velké výletní lodi slibuje dokonalé útočiště pro vaši dovolenou na moři. Nechte se rozmazlit masáží profesionálů salónů Lotus Spa, spočiňte v teple slunečních paprsků v závětří soukromé zóny Sanctuary.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poklidné prostředí této středně velké výletní lodi slibuje dokonalé útočiště pro vaši dovolenou na moři. Nechte se rozmazlit masáží profesionálů salónů Lotus Spa, spočiňte v teple slunečních paprsků v závětří soukromé zóny Sanctuary. Chuť na sklenku špičkového vína uspokojíte ve vinotéce, lahodné koktejly zvládne každý barman na lodi Golden Princess. Nezapomenutelné jsou kabaretní show a zábava v divadle či v baru Skywalkers Nightclub.

Vybavení lodě: 3 hlavní restaurace, samoobslužná restaurace, italská restaurace, steak restaurace, pizzerie, občerstvení, 14 barů a klubů, 4 bazény, 9 vířivek, golfový simulátor, shuffleboard, multifunkční sportovní hřiště, fitness centrum, běžecká dráha, lázně Lotus Spa s wellness procedurami, saunou a salónem krásy, venkovní kino, divadlo, kasino, diskotéka, internetová kavárna, knihovna, karetní salonek, nákupní centrum, kaple.

Ubytování: 1300 kajut z toho 26 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají klimatizaci, televizi, ledničku, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici minibar, vana, obývací pokoj s kanapem, DVD přehrávač s výběrem DVD filmů, volný přístup do internetové kavárny a uvítací šampaňské.

Poznámka: v některých termínech se může čas itinerářů mírně lišit

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000