crosssearch

MS Volendam - Plavba z Hongkongu do Singapuru

Plavby, Asie

MS Volendam společnosti Holland America je designovaná ve stylu nádherné zahrady, motivy květin a zeleně naleznete v prostorných veřejných prostorách i elegantních kajutách či apartmá ve formě obrazů, tkanin, tapisérií nebo obřích vázách s tropickým aranžmá. Vnitřek lodí zdobí...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

MS Volendam společnosti Holland America je designovaná ve stylu nádherné zahrady, motivy květin a zeleně naleznete v prostorných veřejných prostorách i elegantních kajutách či apartmá ve formě obrazů, tkanin, tapisérií nebo obřích vázách s tropickým aranžmá. Vnitřek lodí zdobí nejen čerstvé květiny, ale také sbírka úchvatných uměleckých předmětů z období předkolumbovské éry a renesance.

Vybavení lodě: hlavní restaurace, samoobslužná restaurace, italská restaurace, steak restaurace, občerstvení, 14 barů a klubů, 3 bazény, 2 vířivky, aerobik, basketbalové a tenisové hřiště, fitness centrum, lázně Greenhouse Spa s wellness procedurami, saunou a salónem krásy, kino, divadlo, kasino, živá hudba, výuka tance, digitální dílna, kuchyňská show, internetová kavárna, herní arkády, knihovna, umělecká a fotografická galerie, nákupní centrum.

Ubytování: 716 kajut, z toho 22 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají televizi s DVD přehrávačem, rádio, bezpečnostní trezor, ledničku, telefon, koupelnu s WC, vysoušečem vlasů a županem. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hosté v apartmá mají k dispozici nadstandardní servis.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000