crosssearch

Královstvím ropných šejků

Plavby, Asie

Program zájezdu 1. den: – odlet z Prahy do Dubaje (SAE). 2. den: – Dubai (SAE) – transfer do přístavu, nalodění, plná penze na lodi, nocleh. 3. den: – Fujairah (SAE) – v nejmladším z Emirátů se můžete nechat okouzlit překrásnými plážemi,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program zájezdu

1. den: – odlet z Prahy do Dubaje (SAE).

2. den: – Dubai (SAE) – transfer do přístavu, nalodění, plná penze na lodi, nocleh.

3. den: – Fujairah (SAE) – v nejmladším z Emirátů se můžete nechat okouzlit překrásnými plážemi, horskými hřebeny a archeologickými vykopávkami či etnografi ckým muzeem, užít si atmosféru starých trhů nebo se nechat zlákat k aktivnímu odpočinku, ať už se rozhodnete pro vodní sporty nebo pro výpravu do pouště.

4. den: – Muscat (Omán) – jedno z nejstarších měst Středního východu, známé kdysi jako velké obchodní centrum, je dnes starým přístavem s velkolepým Sultánským palácem a luxusním palácem Al-Alam. Město si zachovalo tradice, ale zároveň nabízí všechny vymoženosti moderního světa.

5. den: – Muscat (Omán) – můžete se vydat na procházku nebo organizovaný výlet a nechat se okouzlit orientální atmosférou tohoto místa.

6. den: – plná penze na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit.

7. den: – Abu Dhabi (SAE) – v hlavním městě Emirátů, kde se luxus a styl snoubí s tradičními hodnotami, si můžete vychutnat klidné pláže i zelené oázy nebo se projít po starých náměstích, volný čas.

8. den: – Dubai – jedna ze 7 perel Emirátů má dvě tváře, moře i poušť, ale především je to jedno z nejexkluzivnějších měst světa, s nejmodernějšími stavbami, nákupními středisky i mešitami, se starobylými tržnicemi a špičkovými restauracemi, volný čas.

9. den: – transfer z přístavu na letiště, odlet do Prahy.

10. den: – přílet do Prahy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000