crosssearch

Emiráty

Plavby, Asie

Vybavení lodě: několik typů barů a restaurací, několik druhů klubů, např. billiard klub, venkovní a vnitřní bazén s mořskou vodou, vířivky, fi tness centrum a SPA - sauna, masáže (za poplatek), kosmetický salon, dětský klub (6 měsíců až 17 let), divadlo, internetový koutek (za...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

01_den:
- odlet z Prahy do Dubaje (SAE).

02_den:
- Dubai (SAE) - transfer do přístavu, nalodění, plná penze na lodi, nocleh.

03_den:
- Dubai (SAE) - plná penze na lodi s nabídkou sportovního vyžití, zákoutí k relaxaci nebo společenských aktivit, vyplutí v poledních hodinách.

04_den:
- Muscat (Oman) - jedno z nejstarších měst Středního východu, známé kdysi jako velké obchodní centrum, je dnes starým přístavem s velkolepým Sultánským palácem a luxusním palácem Al-Alam. Město si zachovalo tradice, ale zároveň nabízí všechny vymoženosti moderního světa.

05_den:
- Fujairah (SAE) - v nejmladším z Emirátů se můžete nechat okouzlit překrásnými plážemi, horskými hřebeny a archeologickými vykopávkami či etnografi ckým muzeem, užít si atmosféru starých trhů nebo se nechat zlákat k aktivnímu odpočinku, ať už se rozhodnete pro vodní sporty nebo pro výpravu do pouště.

06_den:
- Abu Dhabi (SAE) - v hlavním městě Emirátů, kde se luxus a styl snoubí s tradičními hodnotami, si můžete vychutnat klidné pláže i zelené oázy nebo se projít po starých náměstích, volný čas.

07_den:
- Mina Sulman (Bahrajn) - jediný ostrovní stát arabského světa, konají se zde závody Grand Prix Formule 1, můžete zde navštívit několik starobylých pevností a monumentů nebo si užít nákupů v moderních mrakodrapech, volný čas.

08_den:
- Dubai - jedna ze 7 perel Emirátů má dvě tváře, moře i poušť, ale především je to jedno z nejexkluzivnějších měst světa, s nejmodernějšími stavbami, nákupními středisky i mešitami, se starobylými tržnicemi a špičkovými restauracemi, volný čas.

09_den:
- transfer z přístavu na letiště, odlet do Prahy.

10_den:
- přílet do Prahy.

orien_fakultativne:
Orientační ceny výletů: Dubaj- Dubaj City tour od 32 EUR/dospělý/23 EUR dítě

pozn:
Změna programu vyhrazena. Fakultativní výlety a vstupy nejsou v ceně.

Vybavení lodě: několik typů barů a restaurací, několik druhů klubů, např. billiard klub, venkovní a vnitřní bazén s mořskou vodou, vířivky, fi tness centrum a SPA - sauna, masáže (za poplatek), kosmetický salon, dětský klub (6 měsíců až 17 let), divadlo, internetový koutek (za poplatek), galerie, knihovna, kino, kasino, nákupní centrum. Vybavení kajut: dvě lůžka, TV, telefon, rádio, sprcha, WC, fén, zásuvky 110/220 V. Stravování - rozšířená plná penze (s výjimkou alkoholu a také nealkoholických nápojů na baru).

techp:

BRILIANCE OF THE SEAS****+: délka: 293 m šířka: 32 m palub: 13 posádka: 859 počet pasažérů: 2501 výtlak: 90 090 tun

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000