crosssearch

Costa Voyager - Egypt, Izrael, Jordánsko

Plavby, Asie

Costa Voyager nabízí útulné a přátelské prostředí. Ve chvíli, kdy vkročíte na palubu, se budete cítit téměř jako doma. Jelikož jde o poměrně malou luxusní výletní loď, je lehké se zorientovat a najít příjemná místa, na kterých budete chtít trávit svůj volný čas.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Costa Voyager nabízí útulné a přátelské prostředí. Ve chvíli, kdy vkročíte na palubu, se budete cítit téměř jako doma. Jelikož jde o poměrně malou luxusní výletní loď, je lehké se zorientovat a najít příjemná místa, na kterých budete chtít trávit svůj volný čas. Díky tomu zde také naleznete větší soukromí a intimitu. Díky vyššímu výkonu motorů se tato loď také zdržuje déle v přístavech než ostatní velké lodě, takže si užijete více příjemného času na exkurzích po pevnině.

Vybavení lodě

3 restaurací včetně samoobslužné restaurace, 4 bary, 1 bazén, 2 vířivky, fitness centrum, lázeňský areál Spa s wellness procedurami, saunou a soláriem, turecké lázně, hydroterapie, divadlo, diskotéka, kasino, živá hudba, internetová kavárna, knihovna, karetní salonek, nákupní centrum, dětský Squok Club pro různé věkové kategorie.

Ubytování

418 kajut, z toho 4 kajuty jsou bezbariérové. Všechny kajuty mají klimatizaci, interaktivní satelitní TV, rádio, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC, sprchou a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá mají navíc k dispozici nadstandardní servis.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000