crosssearch

Royal Princess - Východní Karibik

Plavby, Amerika

Royal Princess je jedna z nejnovějších lodí flotily Princess Cruises, 13. června 2013 byla pokřtěna Její královskou Výsostí vévodkyní z Cambridge a dle největšího internetového průvodce okružními loděmi CruiseCritic tento nový klenot patří mezi vůbec nejoblíbenější lodě na moři.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Royal Princess je jedna z nejnovějších lodí flotily Princess Cruises, 13. června 2013 byla pokřtěna Její královskou Výsostí vévodkyní z Cambridge a dle největšího internetového průvodce okružními loděmi CruiseCritic tento nový klenot patří mezi vůbec nejoblíbenější lodě na moři. Přináší nové vymoženosti jako je například SeaWalk, chodba s prosklenou podlahou, která vede podél lodi ve výšce 40 metrů nad mořskou hladinou. Dále nabízí tradiční oázu klidu pouze pro dospělé Sanctuary, blahodárný lázeňský areál Lotus Spa, kde necháte revitalizovat své tělo i ducha, či oblíbené romantické venkovní kino, kde můžete sledovat filmy pod nočními hvězdami.

Vybavení lodě: 3 hlavní restaurace, samoobslužná restaurace, italská restaurace, steak restaurace, 2 pizzerie, restaurace s mořskými specialitami, zmrzlinový bar, občerstvení, 13 barů a klubů, 2 bazény, 6 vířivek, kriket, jóga, aerobik, stolní tenis, shuffleboard, laser aréna, běžecká dráha, fitness centrum, lázně Lotus Spa s wellness procedurami, saunou, aromaterapií, akupunkturou, kadeřnictvím a salónem krásy, venkovní kino, divadlo, kasino, internetová kavárna, knihovna, nákupní centrum, umělecká galerie, aukce s uměním, kaple.

Ubytování: 1780 kajut, z toho 36 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají klimatizaci, televizi s plochou obrazovkou, ledničku, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici minibar, vana, obývací pokoj s kanapem, DVD přehrávač s výběrem DVD filmů, volný přístup do internetové kavárny a uvítací šampaňské.

Poznámka: v některých termínech se může čas itinerářů a trasa mírně lišit.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000