crosssearch

Regal Princess - USA, Kanada a Nová Anglie

Plavby, Amerika

Regal Princess je nejnovější vlajková loď flotily Princess Cruises, která se na svou první plavbu vydá v květnu 2014. Bude nabízet komfort, služby a aktivity na nejvyšší úrovni. Můžete si užít fantastickou večeři spojenou s ochutnávkami vína a až se setmí, tak na palubě můžete...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Regal Princess je nejnovější vlajková loď flotily Princess Cruises, která se na svou první plavbu vydá v květnu 2014. Bude nabízet komfort, služby a aktivity na nejvyšší úrovni. Můžete si užít fantastickou večeři spojenou s ochutnávkami vína a až se setmí, tak na palubě můžete pozorovat večerní show tančících fontán se světelnými i zvukovými efekty. Mimo jiné na palubě lodi naleznete televizní studio, které můžete sledovat naživo jako divák v publiku nebo v pohodlí svých kajut. A nesmíme zapomenout na tradiční oázu klidu Sanctuary, která je pouze pro dospělé, kde si můžete na půl dne či celý den pronajmout vlastní kajutu a nechat se hýčkat vyškolenou obsluhou.

Vybavení lodě: 3 hlavní restaurace, samoobslužná restaurace, italská restaurace, steak restaurace, 2 pizzerie, restaurace s mořskými specialitami, zmrzlinový bar, občerstvení, 13 barů a klubů, 2 bazény, 6 vířivek, kriket, jóga, aerobik, stolní tenis, shuffleboard, laser aréna, běžecká dráha, fitness centrum, lázně Lotus Spa s wellness procedurami, saunou, aromaterapií, akupunkturou, kadeřnictvím a salónem krásy, televizní studio, venkovní kino, divadlo, kasino, internetová kavárna, knihovna, nákupní centrum, umělecká galerie, aukce s uměním, kaple.

Ubytování: 1780 kajut, z toho 36 kajut je bezbariérových. Všechny kajuty mají klimatizaci, televizi s plochou obrazovkou, ledničku, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici minibar, vana, obývací pokoj s kanapem, DVD přehrávač s výběrem DVD filmů, volný přístup do internetové kavárny a uvítací šampaňské.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000