crosssearch

Blue Bay Coronado Golf & Beach Resort

Panama, Oblast Tichécho Oceánu (zobrazit na mapě) mapa

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v oblasti Coronado, zhruba 80 kilometrů od letiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v oblasti Coronado, zhruba 80 kilometrů od letiště.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 restaurace `a la carte, restaurace se snacky, 3 bary, konferenční místnost, obchod se suvenýry, prádelna za poplatek, parkování. Venku 3 bazény s lehátky a slunečníky zdarma.

Sportovní nabídka:

Zdarma: fitness centrum, 4 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), šipky. Za poplatek: nemotorizované a motorizované vodní sporty, golf.

Pláž:

Nejbližší úsek pláže cca 800 m, hotel nabízí zároveň vzdálenější úsek pláže s vlastním plážovým klubem, kde je k dispozici bazén, lehátka, slunečníky a malé občestvení. Plážový klub je od hotelu vzdálen cca 5 minut jízdy bezplatným hotelovým busem.

Pokoje:

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor, výhled do zahrady nebo na bazén. Hotel neposkytuje přistýlky pro 3. a 4. osobu, na pokoji jsou pouze dvě postele typu queen size. JS: viz DR, obývací část oddělená shrnovacími dveřmi. Hotel neposkytuje přistýlky pro 3. a 4. osobu, na pokoji je pouze 1 king size bed a 1 rozkládací pohovka.

Maximální obsazenost:

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělýJunior suite (JS): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělýDítě do 12 let.

Stravování:

Viz program all inclusive.

Program all inclusive:

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci v určených časech Snacky na baru Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby Menší občerstvení a nápoje v plážovém klubu Doprava do plážového klubu

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX.

www:

http://www.bluebayresorts.com

Internet:

Zdarma: v areálu hotelu, na pokojích.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000