crosssearch

Adventní Drážďany

Německo, Dražďany

Popis zájezdu Program: Odjezd z ČR v ranních hodinách. Po příjezdu prohlídka historické části Drážďan s nádhernou přehlídkou barokní architektury, které vévodí zámecký komplex Zwinger, sloužící jako komplex muzeí a obrazáren. Frauenkirche - skvostný...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis zájezdu

Program:

Odjezd z ČR v ranních hodinách.

Po příjezdu prohlídka historické části Drážďan s nádhernou  přehlídkou  barokní architektury, které vévodí zámecký komplex Zwinger,  sloužící  jako komplex muzeí a obrazáren. Frauenkirche – skvostný loretánský kostel, který byl za války kompletně zničen  náletem a po třináctileté rekonstrukci opět otevřen v roce 2005. Knížecí průvod je obrovská freska složená z kousků porcelánu na zdi drážďanského zámku.

Odpolední individuelní volno k návštěvě adventních trhů- známý trh Streitel Markt patří k nejnavštěvovanějším a nejstarším trhům v Evropě s tradičními řemeslnickými výrobky a specialitami. Zde se roztočí obří vysoká pyramida, která má 14 metrů, dále se rozsvítí obří svícen  a při zahájení se vždy nakrojí  vánoční drážďanská štola, která  je pak rozdávána zájemcům zdarma. Každý adventní víkend je zasvěcen jiné akci.

Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

Doporučené vstupné 20 Euro

Změna programu vyhrazena.

Cena zahrnuje: dopravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:  cestovní pojištění a případné vstupy

 

Termíny a nástupní místa:

A - 1.12., 7.12., 16.12. 2014  - Praha 7.00 - Kralupy 7.30 - Roudnice n.L. 7.55 - Litoměřice 8.25 - Ústí n.L. 8.55

 B - 7.12.2014 -  Brno 4.15 - Velké Meziřící 4.45 - Jihlava 5.30 - Humpolec 5.45 (pokračuje přes Prahu do Německa). + 200 Kč/os.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000