crosssearch

Advent v Berlíně

Německo, Berchtesgaden

Berlínské vánoční trhy jsou považovány za jedny z nejkrásnějších a nejoriginálnějších v Evropě díky jedinečné adventní atmosféře v celém městě. Najdete zde téměř šedesát adventních trhů na nejrůznějších náměstích, bulvárech nebo jen v uličkách města. Při adventním zájezdu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis:

Berlínské vánoční trhy jsou považovány za jedny z nejkrásnějších a nejoriginálnějších v Evropě díky jedinečné adventní atmosféře v celém městě. Najdete zde téměř šedesát adventních trhů na nejrůznějších náměstích, bulvárech nebo jen v uličkách města.

Při adventním zájezdu poznáte dvě zcela odlišné tváře německé metropole, na jedné straně čtvrť s hypermoderní architekturou a přepychově vyzdobené hlavní třídy a náměstí, na druhé straně adventní trhy zcela v duchu tradic.

Program zájezdu:

Odjezd v časných ranních hodinách.

Po příjezdu prohlídka historického centra Berlína - budova říšského sněmu, Braniborská brána - symbol Berlína, která byla postavena v roce 1791. Nad bránou se nachází socha řecké bohyně Viktorie, která symbolizuje mír a pokoj v hlavním městě. Dále navštívíme náměstí Alexanderplatz, známou televizní věž, berlínský dóm a radnici. Zde na vás dýchne adventní atmosféra německé metropole, vůně skořice a punče. V Berlíně také najdeme největší muzeum pod širým nebem - Berlínskou zeď, která je dlouhá 1,3 km a je pomalovaná až 106 grafikami různého typu z dějin Německa.

V odpoledních hodinách se přesuneme na vánoční trhy, které se nacházejí na více místech této metropole, např. Alexanderplatz, Opernpalais, Sofienstrasse. V centru města se nachází přes padesát těchto trhů, kde se nabízí svařené víno, které se každým rokem podává v jiném hrnečku. Hrneček si můžete zakoupit a jako suvenýr si odvést domů. Zcela určitě Vás zaujme i vůně pražených mandlí, horkých kaštanů a opečených bratwurstů. Na jednom z vánočních trhů najdete také krásné velké bílé stany se zlatými hvězdami, které jsou nádherně nasvíceny a lákají Vás k zakoupení spousty laskomin.

Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

Minimální počet účastníků:

40.

Změna programu vyhrazena.

Poznámka:

Doporučené vstupné: 20 EUR

TRASA A - Orientační časy odjezdu:

Praha (04:45 z parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží, skleněné kopule), Kralupy nad Vltavou (05:15 z parkoviště u zimního stadionu, Mostní ulice), Roudnice nad Labem (05:40 z Karlova náměstí, od hotelu Vavřinec), Litoměřice (06:10 z Mezibraní, autobusové nádraží), Ústí nad Labem (06:30 z parkoviště u supermarketu Albert, Krušnohorská ulice)

TRASA B - Orientační časy odjezdu:

Brno (02:00 od Janáčkova divadla, Rooseveltova ulice), Velké Meziříčí (02:30 z čerpací stanice Shell na D1 u McDonalds), Jihlava (03:15 od parkoviště u Billy, tř. Legionářů), Humpolec (03:45 od benziny Humpolec - Vystrkov, směr Pelhřimov)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000