crosssearch

Pestana Bazaruto Lodge

Mosambik, Souostroví Bazaruto

Pestana Bazaruto Lodge je příjemný hotel, který byl zrekonstruován v roce 2007. Nabízí svým hostům 40 komfortně zařízených bungalovů s doškovou střechou, vybavených v jedinečném stylu ostrova Bazaruto. Bungalovy jsou umístěné v tropické zahradě s fantastickým výhledem na pláž...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pestana Bazaruto Lodge je příjemný hotel, který byl zrekonstruován v roce 2007. Nabízí svým hostům 40 komfortně zařízených bungalovů s doškovou střechou, vybavených v jedinečném stylu ostrova Bazaruto. Bungalovy jsou umístěné v tropické zahradě s fantastickým výhledem na pláž či do zahrady. Tento jedinečný stylový hotel nabízí svým klientům maximální pohodlí a velkolepý zážitek z místních přírodních krás.

Poloha:

Hotel se nachází na malebném ostrově Bazaruto, který je bezpochyby místem vzácných přírodních krás a nádherných písečných pláží. Ostrov Bazruto leží asi 600 km severně od Maputo, hlavního města Mosambiku. Je 37 km dlouhý a v nejšiřším místě široký 7 km.

Vybavení:

Součástí hotelového vybavení je společenská místnost, prádelna, knihovna, čistírna ale i venkovní bazén a bar. Hotelová restaurace se nachází přímo na pláži, kde si hosté vychutnají skvělou kuchyni s nádherným výhledem na Indický oceán. Hoteloví hosté také mohou využít služeb jedinečných lázní se širokým výběrem kosmetických, lázeňských a relaxačních procedůr.

Zábava:

Resort nabízí skvělé podmínky pro relaxaci. Pro odvážnější hosty, hotel také nabízí širokou škálu vodních sportů, potápění, šnorchlování v jednom z největších korálových útesů na světě, rybolov, vodní lyžování a mnoho dalšího.

Ubytování:

Bungalovy jsou vybavené klimatizací, trezorem, koupelnou a venkovní verandou s dřevěným nábytekm a přímým přístupem na pláž. K dispozici jsou i luxusní rodinné pokoje či rodinná vila.

Stravování:

V ceně zájezdu je zahrnuta plná penze.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000