crosssearch

Hotel leží přímo na bílé písčité pláži, v blízkosti 18-jamkového golfového hřiště, od centra živého letoviska Playa del Carmen cca 3 km. Hotel je postavený ve stylu mexické haciendy. Hotel je vybaven recepcí, obchody, internetem (za poplatek) a bezdrátovým spojením LAN (bez...

Konečná cena za osobu od: 57 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Hotel leží přímo na bílé písčité pláži, v blízkosti 18-jamkového golfového hřiště, od centra živého letoviska Playa del Carmen cca 3 km. Hotel je postavený ve stylu mexické haciendy.

Vybavení hotelu

Hotel je vybaven recepcí, obchody, internetem (za poplatek) a bezdrátovým spojením LAN (bez poplatku). Dále zde naleznete lobby bar, restauraci s terasou, restauraci u bazénu, asijskou restauraci ? la carte.
Dva spojené bazény, samostatný dětský bazén, dvě Jacuzzi, několik barů, sluneční terasa, kadeřnictví, sauna a lázně. Pro děti je zde dětský klub.

Vybavení pokojů

Vkusně zařízené pokojemají opticky oddělenou koupelnu se sprchovým koutem a WC, vysoušečem vlasů, centrálně řízenou klimatizaci, stropní ventilátor, americkou TV, rádio s budíkem, telefon, minibar a další výběr z alkoholických nápojů v nápojovém automatu, trezor, balkon nebo terasu. V hotelu je celkem 507 pokojů.

Stravování

All Inclusive s mezinárodní kuchyní, nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Sport a zábava

Dva osvětlené tenisové kurty, víceúčelovýkurt, posilovna, aqua aerobik, gymnastika, plážový volejbal, vodní pólo, vodní basketbal, stolní tenis a šipky. Možnost vodních sportů-windsurfing, jízda na kajaku, katamarány a šnorchlování.Zkušební ponory v bazénu. Za poplatek: Potápění (PADI profesionální potápěčské školy), motorizované vodní sporty, windsurfing a katamarán s lektorem.Zapůjčení jízdního kola v hoteluClub Hotel Riu Tequila. Golfové hřiště je vzdáleno1,5km. Hotel organizuje večerní představení, volný vstup pro klienty na disko v hotelu RIU Tequila.

Pláž

Hotel leží přímo na krásné pláži Playa del Carmen s jemným bílým pískem. Zapůjčení lehátka na pláži je zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000