crosssearch

Gran Palladium Akumal

Mexiko, Playa Del Carmen

Resort leží přímo na pláži, 80 km od letiště, 32 km od letoviska Playa del Carmen, 30 km od Tulumu. Přímo u resortu je i autobusová zastávka. V resortu jsou 4 bazény, 1 plavecký bazén o velikosti 3.224 m2, vířivky. Hosté mohou využívat všechny bazény v komplexu, kromě bazénu,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis hotelu

Resort leží přímo na pláži, 80 km od letiště, 32 km od letoviska Playa del Carmen, 30 km od Tulumu. Přímo u resortu je i autobusová zastávka.

Vybavení hotelu

V resortu jsou 4 bazény, 1 plavecký bazén o velikosti 3.224 m2, vířivky. Hosté mohou využívat všechny bazény v komplexu, kromě bazénu, který se nachází v The Royal Suites. Komplex je vybaven moderními lázněmi o rozloze 6.000 m2. Lázně nabízí hostům širokou nabídku různých terapií, masáží, služeb, atd. Jedná se o nejmodernější lázně na Rivieře Maya.

Vybavení pokojů

Tento resort se skládá z 264 pokojů, které se nacházejí v 7 třípatrových budovách - v každé je 6 Suites a 30 Junior Suites. Jsou zde i přízemní chatky, v každé 2 Mayan Suites a unikátní mayská venkovní sprcha.Vybavení pokojůtvoří dvě lůžka, s klimatizací, stropním ventilátorem, minibarem, SAT-TV, filmovým kanálem, telefonem, trezorem, vysoušečem vlasů, kávovarem, žehlícím prknem a žehličkou, masážní vanou, županem a přezuvkami.

Stravování

Stravování ALL INCLUSIVE 24 hodin denně. Snídaně a oběd formou bufetu. Večeře - bufet nebo á la carte s obsluhou a předem provedenou rezervací (večeře jsou limitovány: 3× při týdenním pobytu a 4× při dvoutýdenním pobytu). Snack bar je k dispozici 24 hodin v baru Punta Emilia (Grand Palladium White Sand) a v plážovém baru (Grand Palladium Colonial) a obsahuje místní a mezinárodní alkoholické či nealkoholické nápoje. Za příplatek jsou Mayan Suites, které se nacházejí u jezera a jsou vybaveny stejně jako Junior Suites, mají zvláštní vchod, velkou terasu s houpací sítí, krásnou koupelnu s vířivkou a venkovní sprchu v mayském stylu. Tato část hotelu je vyhrazena pouze dospělým osobám.

Sport a zábava

Sportovní aktivity v rámci All Inclusive aerobik, vodní gymnastika, stolní tenis, basketbal, volejbal, fotbal, tenis, vodní pólo, šipky, šerm, minigolf, skupinové hry, tenis a badminton. Resort je vybaven klimatizovanou tělocvičnou, ve které jsou k dispozici kvalitní stroje.Vodní sporty - katamarán, kajaky, šnorchlování, velomar, windsurfing. fitness, sauna, pára, vířivka, masáž chodidel.

Pláž

800 m dlouhá, krásná pláž s jemným pískem se rozprostírá přímo u hotelového komplexu. Slunečníky a lehátka jsou k zapůjčení zdarma.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000