crosssearch

Grand Oasis Tulum

Mexiko, Mayská Riviera

Luxusní pětihvězdičkový hotel se nachází na soukromé pláži na Mayské Riviéře, 95 km od mezinárodního letiště v Cancúnu. Hotel je all inclusive. Hotel je výjimečným místem pro dovolenou, obchodní jednání, svatební oslavy a svatební cesty.

Konečná cena za osobu od: 47 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Luxusní pětihvězdičkový hotel se nachází na soukromé pláži na Mayské Riviéře, 95 km od mezinárodního letiště v Cancúnu. Hotel je all inclusive.

Hotel je výjimečným místem pro dovolenou, obchodní jednání, svatební oslavy a svatební cesty.

Ubytování:

114 pokojů s výhledem na moře nebo do zahrady, některé pokoje mají k dispozici jacuzzi. Pokoje s individuálně nastavitelnou klimatizací jsou zařízeny v moderním mexickém stylu. K dispozici trezor, TV/SAT, koupelna s toaletními potřebami.

Vybavení a služby:

Recepce 24 hodin denně, směnárna, služby praní, obchody. Pro obchodní jednání je k dispozici vybavené business centrum a konferenční prostory.

Sport a zábava:

Pět bazénů s částí určenou pro děti, lázně a wellness s řadkou kosmetických a terapeutických ošetření a masáží, hodiny jógy, fitness, soukromá pláž, dva tenisové kurty, golf, rybaření, potápění, divadlo, dětský klub. Půjčovna aut ( smart car).

Další informace:

http://www.oasishoteles.net/hotels/grand-oasis-tulum.php

Stravování:

All inclusive

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 85 termínů

Celkem 85 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000