crosssearch

Bahía Akumal

Mexiko, Mayská Riviera

Tento hotelový resort, skládající se ze tří 5* hotelů (Akumal, Tulum a Coba), se nachází na písečné pláži cca 80 min. jízdy od letiště v Cancúnu a cca 35 min. od střediska Playa del Carmen. Hotel tvoří třípatrové vilky, každá s 18 pokoji.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento hotelový resort, skládající se ze tří 5* hotelů (Akumal, Tulum a Coba), se nachází na písečné pláži cca 80?min. jízdy od letiště v Cancúnu a cca 35?min. od střediska Playa del Carmen. Hotel tvoří třípatrové vilky, každá s 18 pokoji.

Vybavení hotelu

2 bazény, 3 jacuzzi, hlavní restaurace s mezinár. bufetem a výhledem na moře, 3 restaurace a la carte, snack bar otevřený 24 hodin denně, 7 barů, sluneční terasy a zahrady se slunečníky a lehátky. Hosté mohou využívat i vybavení a služeb hotelů Tulum a Coba.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje se starším vybavením s možností ubytování až 2 dětí (v pokoji celkem 2 široká lůžka, přistýlka za příplatek na místě) jsou vybaveny příslušenstvím, fénem, klimatizací, SAT TV, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem, kávovarem, žehličkou s žehlícím prknem a balkonem či terasou. Některé pokoje mají výhled na moře. Za příplatek též junior suite a Club Golden.

Stravování

All inclusive 24 hodin denně zahrnující snídani, oběd a večeři včetně nápojů (3x týdně možnost návštěvy restaurace a la carte, nutná rezervace předem), dopolední a odpolední svačinu. Neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů v průběhu dne, po půlnoci možnost nealkoholických nápojů v místním snack baru.

Sport a zábava

V ceně 1 hodina denně různých sport. aktivit (windsurfing, tenis, šnorchlování, katamarán, kajaky, na vyžádání též basketbal, volejbal, lekce aerobiku a úvodní lekce potápění). Součástí hotelu je 5 tenis. kurtů, gym, vodní a potápěčské centrum na pláži, miniclub a amfiteátr, kde se pořádají večerní zábavy a animace. U vchodu do hotelové zóny se nachází Hacienda Doňa Isabel (mexické centrum obchodu a zábavy) s denní živou hudbou, diskotékou (vstupy v rámci all inclusive), obchody se suvenýry, internetem a lékárnou.

Pláž

Hotel se nachází přímo na překrásné pláži pokryté bílým pískem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000