crosssearch

Maritim Resort & Spa

Mauricius, Turtle Bay (zobrazit na mapě) mapa

Maritim hotel se rozkládá na dvacetipěti hektarech soukromého pozemku známého jako Balaclava podél Želvího zálivu (mezi Port Louis a Grand Baie) na severozápadě ostrova Mauricius, který je nejslunečnějším místem ostrova.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Maritim hotel se rozkládá na dvacetipěti hektarech soukromého pozemku známého jako Balaclava podél Želvího zálivu (mezi Port Louis a Grand Baie) na severozápadě ostrova Mauricius, který je nejslunečnějším místem ostrova. Želví záliv je první mořský národní park na Mauriciu s úžasně zachovalým podmořským světem, který je perfektní pro potápění, šnorchlování a vodní sporty.

Poloha

Na soukromém pozemku Balaclava asi 60 kilometrů od letiště a 12 kilometrů od hlavního města Port Louis.

Vybavení

Restaurace Belle Vue o rozloze 490m2 s terasou, ze které je nádherný výhled. Servíruje se v ní snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu či barbecue (možnost i vegetariánských jídel). Dále se v resortu nachází Gourmet Restaurant, která je restaurací vysokého standardu, plážový bar a plážová restaurace La Maree servírující mořské plody a grilované pokrmy. Užít v ní můžete večery s živou hudbou. Relaxovat můžete v lázních Fu Sui An v japonském stylu, jejichž součástí je sauna, parní lázeň, masážní sprchy atd. a dále v salonu zdraví a krásy (kadeřnictví, kosmetička, masáže, pedikúra, manikúra). Pro pořádání konferencí a obchodních setkání můžete využít hotelové konferenční místnosti s potřebným audiovisuálním vybavením (pro 350 osob, 60 osob či 12 osob). Dále v resortu najdete sedm butiků, centrum plánování výletů, půjčovnu aut, kol a mopedů, transfery limuzínou a stanoviště taxi.

Zábava

Záliv je velmi vhodný pro všechny druhy vodních sportů, lázně, salon zdraví a krásy.

Pro děti

Dětský klub pro děti od 3 do 12 let s programem pro děti; služba hlídání dětí za poplatek.

Pláž

Bílá písčitá pláž před hotelem je asi půl kilometru dlouhá a je chráněná korálovými útesy.

Ubytování

221 klimatizovaných pokojů s výhledem na oceán z teras či balkonů, jejichž součástí je koupelna s vanou, sprchou a toaletou, fénem, sejfem, televizí, telefonem a minibarem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000