crosssearch

Hotel je ponořen do tropické palmové zahrady, jen 5 minut chůže od bělostných pláží Indického oceánu. Casa Florida nabízí ubytování jak v útulných pokojích, tak i apartmánech, studiích či ve stylových bungalovech. Všechny pokoje disponují balkonem či terasou s výhledem do...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel je ponořen do tropické palmové zahrady, jen 5 minut chůže od bělostných pláží Indického oceánu.

Ubytování:

Casa Florida nabízí ubytování jak v útulných pokojích, tak i apartmánech, studiích či ve stylových bungalovech. Všechny pokoje disponují balkonem či terasou s výhledem do palmové zahrady. Standardně jsou pokoje vybaveny klimatizací, lednicí, TV, trezorm a setem na přípravu kávy a čaje. Některé z pokojů jsou vybaveny vlastní kuchyňkou (na vyžádání).

Vybavení a služby:

Restaurace, kde ochutnáte speciality kreolské, mauricijské, evropské či indické a čínské kuchyně, bar Casa, který vyzývá k posezení a odpočinku s krásným výhledem na hotelový bazén, konferenční prostory s audiovizuálním zařízením, spa centrum, recepce se směnárnou a služba hlídání dětí (na vyžádání).

Sport a zábava:

Kromě relaxace na pláži a u bazénu je zde možnost znavit tělo na tenisových kurchet, při pétanque, stolním tenise či v posilovně. Po sportovních výkonech či výletech po ostrově jsou vysvobozením vyhlášené jávské masáže. Na recepci Vám rádi zajistí či poradí s nejrůznějšími výlety a aktivitami po celém ostrově.

Stravování:

Snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000