crosssearch

Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa

Mauricius, Pointe Aux Cannoniers (zobrazit na mapě) mapa

Zájezd, který jste chtěli zobrazit, již není v naší nabídce Aktuální přehled termínů do Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa najdete níže na této stránce

Jeden z nejtradičnějších a nejoblíbenějších hotelů na Mauritiu, kde za dobrou cenu dostanete velmi dobré služby. Atriové řešení areálu je ideální pro rodiny, což podpoří ubytovací varianty populárních patrových / mezonetových Family Duplex nebo možnost doplatit si poměrně...

Konečná cena za osobu od: 38 280 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění:

Jeden z nejtradičnějších a nejoblíbenějších hotelů na Mauritiu, kde za dobrou cenu dostanete velmi dobré služby. Atriové řešení areálu je ideální pro rodiny, což podpoří ubytovací varianty populárních patrových / mezonetových Family Duplex nebo možnost doplatit si poměrně bohaté all inclusive či využití služeb tradičního dětského clubu. Ale hotel poslouží všem milovníkům zejména aktivnější dovolené. Unikátní je i poloha areál zabírá celý výběžek, s plážemi na třech stranách.

Poloha:

Na severozápadě ostrova v oblasti Pointe au Canonniers na sedmihektarovém cípu poloostrůvku, s malebným výhledem na charakteristickou siluetu vzdáleného ostrůvku Coin de Mire.

Spojení:

Z mezinárodního letiště cca 80-100 minut (záleží na dopravní situaci v Port Louis). Do letoviska Grand baie cca 5-10 minut jízdy, Port Louis cca 30 minut.

Hotel:

Název vychází z tradic malé pevnosti, která zde stála na staré časy upomíná několik starých kanónů u restaurace na malém návrší a malá kamenná věž, ve které je dnes dětský klub. Areál hotelu má tvar podkovy otevřené na moře, na vrcholku směrem do vnitrozemí je centrální část s recepcí, lobby, business centrem (WiFi zdarma, využití zdejšího vybavení za poplatek), několika boutiques, kadeřnictví, ošetřovnu, prádelnu, půjčovnu aut. Jako ve většině Beachcomberů i zde je komfortní Arrival/departure Lounge (klimatizovaná místnost se skříňkami, sprchami, toaletami či TV sloužící klientům s časným příletem či pozdním odletem). Z lobby sestoupíte do zahradního areálu s amfiteátrem (zábavné a hudební programy), členitým bazénem a dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma. Tradiční kvalitní dětský klub Blue Marlin (3-12 let, otevřen 0900-2100), možno objednat baby sitting (za úhradu). Pozor při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit!

Pokoje:

Dvoupatrová křídla vybíhající na obě strany z centrální části obsahují celkem 284 pokojů tří základních kategorií: Standard (100x), Superior (112x) a Family Duplex (40x). Všechny mohou být buď dovnitř areálu (Garden) nebo vně (Sea), což je cenově rozlišeno. Krom toho je v hotelu několik Family Apartement. STANDARD (cca 30m2) jsou elegantně zařízeny a nabízejí obývací kout, klimatizaci, Sat-TV, minibar, sejf, varnou konvici (káva/čaj v ceně), malou šatnu, koupelnu se sprchou, fénem a WC a terasu či balkon. Připojení na ADSL internet za úhradu. Maximem jsou 2 osoby, vyjímečně plus dítě do 5 let. SUPERIOR jsou větší (cca 32m2) a mají oproti standardům navíc gauč a v koupelně vanu. Zde mohou být ubytovány 3 osoby bez ohledu na věk. FAMILY DUPLEX (48m2) jsou vlastně něco mezi pokojem Standard a Superior (v koupelně pouze vana) s mezonetem, kde jsou další 2 postele plus TV. Zde mohou bydlet celkem 2 dospělí a až 3 děti do 17 let (platí se za celý Duplex).

Aktivity:

V ceně 3 tenisové kurty s umělým osvětlením (rakety v ceně), stolní tenis, volejbal, lukostřelba, jóga, strečink, boccia, šnorchlování, vodní lyže, windsurfing, plachtění, kajaky. Za úhradu potápění, rybaření na otevřeném moři, půjčovna kol, biliár, tenisové míče. Večer hudba, folklor, zábavné programy, disco. Uprostřed areálu je obrovský prastarý strom banyan zakomponovaný do spa centra procedury za úhradu.

Stravování:

SNÍDANĚ - buffet v hlavním restaurantu Le Frangipanier

POLOPENZE snídaně buffet v hlavním restaurantu Le Frangipanier, večeře buffet tamtéž nebo s doplatkem a la carte v restaurantu Le Navigator (na návrší u pláže).

ALL INCLUSIVE navíc oběd v Le Frangipanier (buffet, pizza, těstoviny, speciality na grilu), vybrané nealko- a alkoholické nápoje u oběda a večeře plus v baru Le Plateur (0900-2300), sendviče 1000-1600 tamtéž, vybraný obsah minibaru, piknik-baskety.

Důležité upozornění:

Tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.

Vybavení:

24-hod.servis

Sport v místě:

bazén

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 517 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000