crosssearch

Radison Blu

Mauricius, La Fayette

Hotel Radison Blue leží na severovýchodním pobřeží ostrova, nabízí výhled do úchvatné krajiny, ať už ve vnitrozemí nebo podél bílých pláží, které obepínají ostrov. Hotel je moderní interpretací architektonického dědictví ostrova, na jedné straně lemovaný nedotčenými plážemi s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel Radison Blue leží na severovýchodním pobřeží ostrova, nabízí výhled do úchvatné krajiny, ať už ve vnitrozemí nebo podél bílých pláží, které obepínají ostrov. Hotel je moderní interpretací architektonického dědictví ostrova, na jedné straně lemovaný nedotčenými plážemi s vlastní lagunou a Zelená hora na straně druhé, je to ideální poloha k prozkoumání všech půvabů ostrova. Resort je vzdálený hodinu jízdy od mezinárodního letiště.

Vybavení: Recepce, restaurace, bar, bazén, dětský bazén, lázně, fitness centrum, dětský klub, hlídání dětí na vyžádání, obchod se suvenýry, knihovna, informační pult, wi-fi připojení, lékařské služby, půjčovna aut, prádelna, směnárna.

Ubytování: malé pokoje jsou vybaveny individuálně ovládanou klimatizací,stropním ventilátorem, TV s plochou obrazovkou s mezinárodními kanály, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, trezorem na pokoji, telefonem, bezdrátovým připojením na internet a vysoušečem vlasů.

Stravování: Stravování je zajištěno formou polopenze nebo za příplatek all inclusive.

Pláž: Písečná pláž u hotelu.

Sport a zábava: plážový volejbal, plážový badminton, pertaque, šnorchlování.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000