crosssearch

Kombinace Rodriguez Le Meridien

Mauricius, Kombinované pobyty

Po příletu vás čekají 2 noclehy na Mauriciu. Další den následuje let z Mauricia na ostrov Rodriguez, kde následuje ubytování ve vámi vybraném hotelu. Osmý den vás čeká návrat na Mauricius, kde strávíte zbývající dny pobytu. Při 12 denním zájezdu 6 noclehů na Mauriciu a 3...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Po příletu vás čekají 2 noclehy na Mauriciu. Další den následuje let z Mauricia na ostrov Rodriguez, kde následuje ubytování ve vámi vybraném hotelu. Osmý den vás čeká návrat na Mauricius, kde strávíte zbývající dny pobytu. Při 12 denním zájezdu 6 noclehů na Mauriciu a 3 noclehy na Rodriguezu.

MauriciusMauricius je skutečný klenot, který čeká na vaši návštěvu. Od prvního okamžiku vás zelený ostrov uprostřed Indického oceánu nadchne. Dovolená na Mauriciu osvěží vaše tělo i duši. Není zde žádná masová turistika a čeká vás panenská příroda. Nepotřebujete vstupní víza ani zvláštní očkování. Neuvěřitelně průzračná voda Indického oceánu omývá pobřežní korálové laguny, lemované zlatými plážemi s jemným pískem a kokosovými palmami. Šnorchlování je na každé straně ostrova jiné a něčím specifické. Naleznete tu různé druhy korálů - keříkovité, ploché i hřibovité. Mauricius nabízí nejen krásné pláže, romantické prostředí a tyrkysově zbarvenou vodu. Jste-li sportovně zaměření, pak je tento ostrov tím pravým místem pro vás, neboť můžete vyzkoušet širokou škálu vodních sportů, doplněnou i o velký výběr sportů na pevnině. Hrajete golf? Potom vás uchvátí neopakovatelná přírodní scenérie, jezírka a odpaly přes mořské zátoky. Přírodní rezervace Riviere Noire National Parc, botanická zahrada ve městě Pamplemousses, jezera a vodopády nadohled vulkánu. A křižovatka kultur, ras a náboženství, nabízející i rozmanité památky.

RodriguezVychutnejte si ten pravý klid a štěstí, které jsou přirozenou součástí každodenního života místních obyvatel i turistů. Rodrigues je ostrov, dlouhý 18 km a široký 8 km, jenž leží cca 90 minut letu od Mauricia. Liší se od něj v mnoha směrech. Čekají vás zde kopce, porostlé slámově žlutými travinami a rozkvetlými keři růžové barvy. Potkáte tu přívětivé a usměvavé domorodce tmavé barvy pleti, hovořící slangem, protkaným starými francouzskými slovy, i bílé obyvatele, jejichž předci kdysi uprchli z Británie. Ostrov je obklopen obrovskou tyrkysovou lagunou s mělkými vodami a hojným korálovým životem. Ideální podmínky pro šnorchlování či potápění a objevování přírodních krás podmořského života. Najdete tu i vraky lodí. Pobřeží je lemováno nedotčenými plážemi s bílým pískem a skalními útvary s jeskyněmi, obydlenými vzácnými druhy vodního ptactva. Okolní oceán je ideální na rybolov i adrenalinový windsurfing a kitesurfing. Místní obyvatelé si velmi potrpí na svou tradiční kulturu, která je vzhledem k částečné izolaci ostrova stále zachovaná ve své původní podobě a přesně odráží historii ostrova. To je hlavní důvod, proč je charakter tohoto místa tak zvláštní a speciální - ostrov je žijící studnicí kreolské kultury.

Le Meridien v kombinaci s hotelem Cotton Bay Resort & SPA

Le Meridien Tento hotelový resort leží uprostřed tropických zahrad přímo u krásné písčité pláže. Klimatizované pokoje mají balkony s výhledem na moře a jsou zařízené ve světlých přírodních barvách. Lázeňské centrum hotelu se může pochlubit širokou nabídkou procedur, včetně terapie horkými kameny. Restaurace nabízí pokrmy exotické i mezinárodní kuchyně. Část Nirvana, kde nabízíme ubytování je určena pouze pro dospělé.

Cotton Bay Resort & SPA Na tomto místě vás uvítá ráj. Ostrov sám o sobě nabízí únik od každodenních starostí, život je zde neuspěchaný a atmosféra uvolněná. Hosté komplexu budou okouzleni okolní krásou i přírodou. Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova Rodriguez, v oblasti Pointe Coton s jednou z nejkásnějších pláží ostrova.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

Letecká doprava Praha - Mauricius - Praha a Mauricius - Rodriguez - Marucius v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 12 denního pobytu 6 noclehů na Mauriciu v hotelu Le Meridien **** s polopenzí, 3 noclehy na ostrově Rodriguez v hotelu Cotton Bay Resort & SPA s polopenzí), během pobytu na Mauriciu služby česky či slovensky hovořícího delegáta (pro pobyt na ostrově Rodriguez je tento delegát k dispozici na telefonu), transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb., V ceně zájezdu není zahrnuto:

Doporučený příplatek za cestovní pojištění 670 Kč/pobyt/dospělá osoba do 70 let, 1005 Kč/pobyt/dospělá osoba nad 70 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stranách katalogu) a fakultativní služby., Upozornění

Přesný program zájezdu závisí na dostupnosti přeletu místních leteckých společností. V závislosti na tomto může být dodatečně mírně upraven. Minimální počet účastníků je 2 osoby. Na ostrově Rodriguez není přítomen česky/slovensky hovořící delegát.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000