crosssearch

Sous Le Badamier

Mauricius, Grand Baie

Resort se nachází v Pointe aux Canonniers, nedaleko od náměstí Grand Baie v srdci cestovního ruchu ostrova. Umístění hotelu je ideálním místem pro vychutnání si potěšení z ostrova, atmosféru místních krámků, barů, restaurací a klubů i relaxace na nedalekých úžasných plážích...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Resort se nachází v Pointe aux Canonniers, nedaleko od náměstí Grand Baie v srdci cestovního ruchu ostrova. Umístění hotelu je ideálním místem pro vychutnání si potěšení z ostrova, atmosféru místních krámků, barů, restaurací a klubů i relaxace na nedalekých úžasných plážích Mont Choisy.

Ubytování

Všech 12 pokojů je zasazeno do zelené, kde se okrové stěny mísí s modrou, červenou a žlutou barvou popínavých rostlin. Všechny pokoje mají koupelnu a jsou vybaveny klimatizací, ventilátorem, TV, trezorem a minibarem.

Vybavení a služby

Hotel nabízí klientům neomezený přístup k internetu v přízemí hotelu a prádelnu za příplatek. Při západu slunce můžete relaxovat s různými koktejly u bazénu, a nebo objevit kouzla kreolské kuchyně s vůní koření v místní restauraci.

Sport a zábava

Klienti mohou využít škálu vodních aktivit, jako potápění, rybolov nebo plavbu na katamaránu nebo si pronajmout jízdní kola, skútry nebo automobil či relaxovat v sauně. Možnost také využít kyvadlovou dopravu za malý poplatek na úžasné pláže Mont Choisy.

Stravování

Snídaně

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000