crosssearch

Royal Palm je považován za jeden z nejluxusnějších hotel v Indickém oceánu, naší klienti neříkají byl jsem na Mauritiu, ale byl jsem v Royal Palm, tento hotel je symbolem úspěchu, navštěvují ho příslušníci královských rodin, významní světoví finančníci a sportovci.

Konečná cena za osobu od: 83 290 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Royal Palm je považován za jeden z nejluxusnějších hotel v Indickém oceánu, naší klienti neříkají byl jsem na Mauritiu, ale byl jsem v Royal Palm, tento hotel je symbolem úspěchu, navštěvují ho příslušníci královských rodin, významní světoví finančníci a sportovci. Royal Palm byl postaven jako jeden z prvních na Mauritiu na jedné z nejpěknějších pláží. Hotel se nachází několik minut jízdy od Grand Baie a cca. 70 minut jízdy od letiště.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a lobby, 3 restaurace, bary, miniklub pro děti 3-12 let, baby sitting, salon krásy, masáže, lázně, sauna, balneoterapie…

Ubytování

v každé z 87 suite je prostorná koupelna a WC, klimatizace, TV, telefon fén, rádio, trezor, 24 hodinový servis, připojení na fax a emaily. Pozn. nadstandardní ubytování žádejte s předstihem.

Stravování

polopenze formou bufetu

Pláž

písčitá

Sport a zábava

zdarma: fitness centrum, tenisové kurty, stolní tenis, petanqe, vodní sporty: vodní lyže, windsurfing, šnorchlování, plachtění, šlapadla, kajaky a loď s proskleným dnem. Za poplatek: 9 jamkové golfové hřiště u hotelu Trou Aux Biches a hotelu Paradis se slevou, půjčovna kol, potápění, rybaření a výlet katamaránem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 2200 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000